Trwa intensywne śledztwo w sprawie zabójstwa 10-latka w hostelu w Lublinie. Matka dziecka zatrzymana

Od wczoraj trwają czynności związane ze znalezieniem zwłok 10-letniego dziecka w jednym z lubelskich hosteli. Policjanci zatrzymali już matkę dziecka. Niebawem ma zostać przesłuchana.

Policjanci oraz prokuratura od wczoraj prowadzą intensywne czynności związane ze znalezieniem zwłok 10-letniego dziecka. Jak już informowaliśmy, w piątek około godziny 14 policjanci zostali powiadomieni o zwłokach w hostelu przy ul. Orlej w Lublinie. Jak nas poinformowano, ciało 10-latka znajdowało się w jednym z pokoi. Leżało przykryte na łóżku. 

Przeprowadzone na miejscu oględziny wstępnie wykazały, że dziecko mogło stracić życie w wyniku czynu przestępczego. Najprawdopodobniej zostało uduszone. Do późnych godzin nocnych na miejscu pracowali technicy, którzy zabezpieczali pozostawione ślady. Jednocześnie kryminalni prowadzili poszukiwania rodziców dziecka. Wszystkie czynności nadzorowane są przez prokuraturę. 

Szybko ustalono i zatrzymano ojca 10-latka. Został przesłuchany, jednak okazało się, że nie ma on ze sprawą nic wspólnego. O tym, że nie było go w hostelu potwierdzają m.in. zeznania świadków jak też zabezpieczone nagrania kamer monitoringu. Ze wstępnych ustaleń wynika, że ostatnią osobą, która miała kontakt z chłopcem, była jego matka 38-letnia mieszkanka powiatu lubelskiego. Kobiety od wczoraj poszukiwali lubelscy policjanci przy wsparciu funkcjonariuszy z KWP w Lublinie i innych jednostek. Dziś przed południem 38-letnia mieszkanka powiatu lubelskiego została zatrzymana do wyjaśnienia.

Policja zapowiada, że jeszcze dzisiaj poznamy więcej szczegółów tej sprawy.

(fot. lublin112.pl)

Zobacz również

21 komentarzy

 1. Przecieź to znana osoba , prowadziła organizację dla bezdomnnych , bardzo wraźliwe serce to jak mogłaby skrzywdzić swoje własne dziecko????????

  • To jedynie pokazuje jak skomplikowany jest człowiek. Za pięknyn uśmiechem może kryć się dramat. Niewyobrażalne.

  • Ty umiesz czytać????????? Pytanie retoryczne.
   Tumanie dla ciebie:
   ,,Ze wstępnych ustaleń wynika, że ostatnią osobą, która miała kontakt z chłopcem, była jego matka 38-letnia mieszkanka powiatu lubelskiego. Kobietę od wczoraj poszukiwali lubelscy policjanci.”

  • Jaja sobie robisz? To „wrażliwe serce” – zajumało ponad 200 tys. z kasy organizacji zajmującej się bezdomnymi! Kim trzeba być żeby coś takiego zrobić?

  • Niestety ale wśród z pozoru dobrych ludzi ukrywają się prawdziwy psychopaci. Oszukują innych krejąc obraz wspaniałej osoby, gdzie nikt by złego słowa nie powiedział, wprost przeciwnie, a prawdziwa twarz wychodzi w domu, kiedy nikt nie widzi poza partnerem nad którym się znęca i zdradza.

 2. śmierć za śmierć

  @@@@@ a skąd masz takie info jak zabiła to ja do kamieniołomu

 3. Wspaniale, że funkcjonariusze z KWP wsparli lubelskich policjantów.

  ???

 4. Najciemniej pod latarnią.

  Hostel sąsiaduje z 1 komisariatem Policji.

 5. Pani Monika S. Powinna już dawno być za kratkami za 220 tysięcy. PANI PREZES MIŁOSIERDZIA…. może do tego by nie doszło. Okradła tylko biednych to i bez aresztu się obyło.

 6. O prosze teraz to gafavie ze to zle jak ktos cos wyludzi a jak ma co dxien sa wyludzenia kasy i podatku to piszecie ze sluzby czepiaja sie

 7. Piszesz ważne rzeczy. Poproszę jeszcze raz. Po polsku jeśli umiesz.

 8. jakieś 10-letnie dziecko zostało zamordowane w Lublinie. jej dziecko nie nocowało w domu. zamiast iść na policję wczoraj, to dziś policja sama się do niej zgłosiła – na pewno nie ma ze sprawą nic wspólnego…
  sama bierność świadczy o jej winie

 9. Pokrzywdzona przez sąd...

  Dwa lata temu zrobiła ogromny przekręt finansowy i co na to wymiar sprawiedliwości??? Nic, sprawa w toku przez tyle czasu, wiec dostała przyzwolenie na kolejne przestępstwo. I co na to sedzia w sprawie, który ją wypuścił? Nic… Tak u nas działają sądy. Wolność się załatwia i kupuje…

 10. Bo ona miała plecy w pisie,więc musieli ją puścić, gdyby nie wypuścili Żebro by interweniował bo to nasz członek,teraz rozumiesz

 11. nie znalam a boli strasznie,nie moge tego pojac ,to ani matka ani czlowiek dala zycie i odebrala szkoda,ze nie sobie-wielka szkoda ubolewam,ze trzeba bedzie ‚to’ zywic za kratami!!Aniołku -Twoj nowy swiat jest tak daleki,niech Cie Pan Bog swoja miloscia otoczyna wieki,spoczywaj w pokoju[···]

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7586zł 0.08%
  • GBP 5.0221zł 0.24%
  • EUR 4.4742zł 0.07%
  • CHF 4.1353zł 0.44%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Spektakl słowno – muzyczny „Nasz papież” w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim
  Targi marki Festool w Lublinie. Przedstawią rozwiązania dla branży stolarskiej i budowlanej
  Nabór do drużyny cheerleaderek – Perełki Tytanów
  „Obieraczki kapuściane” w Muzeum Wsi Lubelskiej
  Uroczyste obchody 81 rocznicy masowego mordu w Szczuczkach