690 680 960

Tragiczny wypadek pod Zwoleniem. Nie żyje dwóch mieszkańców Lublina

W czwartek po południu w tragicznym wypadku pod Zwoleniem zginęło dwóch mieszkańców Lublina. Przez kilka godzin droga krajowa nr 12 była całkowicie zablokowana.

Do zdarzenia doszło w czwartek około godziny 16 na drodze krajowej nr 12 w miejscowości Janów, na trasie pomiędzy Radomiem a Zwoleniem. Ze wstępnych ustaleń wynika, że pojazd dostawczy marki Mercedes, jadący od strony Radomia w kierunku Puław, zjechał nagle na przeciwległy pas ruchu i zderzył się z ciężarówką marki Volvo.

Po zderzeniu oba pojazdy wypadły z drogi. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego i policja. Na miejscu śmierć poniósł kierowca mercedesa i jego pasażer. Obaj mieli po 40 lat.

Przez kilka godzin droga w rejonie wypadku była całkowicie zablokowana. Policjanci ustalają dokładne okoliczności tego tragicznego zdarzenia.

2017-10-05 20:28:04
(fot. Krzysztof Podsiadły)

27 komentarzy

  1. Pogoda pod psem a pewnie mieli już za sobą trochę kilometrów to mogło chłopinie się przysnąć i zjechał na przeciwległy pas.

  2. droga tam równa, jazda monotonna , mogło sie kierowcy oczko omsknąć.Też mi sie zdarzało ale na szczęście bez skutków. Teraz jestem ostrozniejszy,jak czuje spiocha- na parking i kwadransik snu. Szkoda chłopaków

Kursy walut

  • USD 4.5111zł 0.02%
  • GBP 5.4497zł -0.08%
  • EUR 4.6884zł -0.23%
  • CHF 4.7729zł -0.17%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie
CITY TRAIL nad Zalewem Zemborzyckim po raz drugi
FILM „SUPERHEROES”. Wolontariuszom oraz osobom zaangażowanym w pomoc Ukrainie…