Czwartek, 25 kwietnia 202425/04/2024
690 680 960
690 680 960

Tragiczny wypadek w warsztacie samochodowym. Pojazd ciężarowy przygniótł mechanika

W minioną sobotę w Klikawie doszło do tragicznego wypadku na terenie warsztatu samochodowego. Pojazd ciężarowy stoczył się do kanału i przygniótł mechanika, który go naprawiał. 37-latek zmarł w wyniku odniesionych obrażeń.

Do nieszczęśliwego zdarzenia doszło w minioną sobotę w Klikawie na terenie gminy Puławy, podczas naprawy pojazdu ciężarowego w jednym z warsztatów samochodowych.

Jak ustalili policjanci, 37-letni mężczyzna naprawiał ciężarowego MAN-a. W pewnym momencie pojazd stoczył się do kanału, przygniatając mechanika.

Mimo natychmiast udzielonej pomocy, 37-latek z gminy Puławy zmarł na miejscu. Decyzją prokuratora, pod którego nadzorem prowadzone były na miejscu czynności, ciało zmarłego zostało przetransportowane do Zakładu Medycyny Sądowej w Lublinie celem wykonania sekcji zwłok. Wyjaśniane są szczegółowe okoliczności zdarzenia.

(fot. Policja Puławy)

15 komentarzy

 1. I to jest taka wiadomość pod którą możliwość komentarzy powinna być wyłączona.

  • Od kiedy wprowadzono ograniczenia w konstytucyjnej swobodzie wypowiedzi?

   • Masz na myśli falę pomyj i innego [***] które tu za chwile zostanie wylane? Każdy jest mądry w krytyce ale nikt nie ma odwagi podpisać się pod swoimi wypocinami.

  • A to dlaczego?
   W czym niezabezpieczenie pojazdu podczas pracy przy nim, jest „mądrzejsze” niż np. dziecko rozjechane przechodzące na zielonym.
   W tym drugim przypadku obrażanie ofiary to jest element obowiązkowy na tym forum. Ameba, Święta Krowa, selekcja naturalna. Tak wygląda połowa wpisów wtedy.

  • Co jest w tej wiadomości szczególnego?
   Żądasz wyłączenia komentarzy, a sama zamieściłaś wpis jako pierwsza. Nie martw się. To normalne na tym forum.

  • Tak, zwłaszcza z uwagi na [***] Frania…

 2. Wyrazy współczucia dla rodziny, facet 37 lat heh :/

 3. Krzysztof,, Ochota,,

  Przeważnie jestem w opozycji z Panem Franiem, ale tym razem sprecyzował to wybitnie mądrze i popieram ten tok myślenia. Co jej komentarze przeszkadzają? Fakty są faktami i już.

 4. Nie bardzo rozumiem jak się stoczyło do kanału, przecież kanal wąski w porównaniu z takim bykiem.

Z kraju