690 680 960

Tragiczny wypadek w regionie. Jedna osoba nie żyje po zderzeniu pojazdu osobowego z ciężarowym (zdjęcia)

W nocy z soboty na niedzielę na drodze krajowej nr 2 doszło do tragicznego w skutkach wypadku drogowego. Jedna osoba zginęła w zderzeniu pojazdu osobowego z ciężarówką.

Do wypadku doszło w niedzielę przed godziną 1 w Międzyrzecu Podlaskim w powiecie bialskim, na drodze krajowej nr 2, na trasie Siedlce – Międzyrzec Podlaski. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu pojazdu osobowego z ciężarowym.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Jak przekazuje Punkt Informacji Drogowej w wypadku zginęła jedna osoba. W niedzielę do godzin porannych trwały czynności policji na miejscu zdarzenia, droga krajowa była całkowicie zablokowana, samochody osobowe skierowano na objazd przez Żabce do DK19, zaś kierowcy samochodów ciężarowych oczekiwali na udrożnienie krajowej dwójki.

Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności wypadku. Przed godziną 5 w rejonie zdarzenia zakończyły się utrudnienia z przejazdem.

(fot. lublin112.pl\ilustracyjne)

Jeden komentarz

  1. Dziadek ze Slamsowa

    Zabijają się jak co dzień, nawet świąt nie uszanują,

Kursy walut

  • USD 4.5066zł -0.22%
  • GBP 5.4151zł 0.02%
  • EUR 4.6684zł -0.28%
  • CHF 4.7421zł -0.06%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Mikołajki w VIVO! Lublin
Badania bez skierowania. Okulistyczne Mikołajki w Poradni Okulistycznej Dziecięcej 1 Wojskowego Szpitala Klinicznego z Polikliniką SPZOZ w Lublinie
Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie