690 680 960

Tragiczny wypadek w Okunince. Zignorowała znak stop, jedna kobieta nie żyje, druga jest ciężko ranna (wideo, zdjęcia)

Nie zatrzymała się przed znakiem stop i wjechała bezpośrednio przed ciężarówkę. Jedna z kobiet zginęła na miejscu, druga w ciężkim stanie trafiła do szpitala.

Do wypadku doszło w środę około godziny 13 w miejscowości Okuninka w powiecie włodawskim. Na drodze wojewódzkiej nr 812 Włodawa – Chełm zderzyły się dwa samochody: osobowy z ciężarowym. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak nam przekazano, zdarzenie miało miejsce na skrzyżowaniu z drogą powiatową prowadzącą nad Jezioro Białe. Ze wstępnych ustaleń wynika, iż kierująca toyotą kobieta wyjeżdżała od strony jeziora. Zignorowała jednak znak stop, a tym samym nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu ciężarówce, której kierowca poruszał się drogą wojewódzką. W wyniku tego doprowadziła do zderzenia obu pojazdów.

Toyotą podróżowały dwie kobiety. Pomimo przeprowadzonej resuscytacji krążeniowo-oddechowej życia jednej z nich nie udało się uratować. Druga w ciężkim stanie trafiła do szpitala. Na miejscu pracują policjanci, którzy pod nadzorem prokuratora prowadzą czynności w tej sprawie. Występują utrudnienia w ruchu. Droga wojewódzka jest tam całkowicie zablokowana.

(fot. wideo Policja)

15 komentarzy

 1. Dziadek ze Slamsowa

  Nie zatrzymała się przed znakiem stop i wjechała bezpośrednio przed ciężarówkę. Jedna z kobiet zginęła na miejscu, druga w ciężkim stanie trafiła do szpitala.
  W taki oto, niezbyt wyszukany sposób Bóg przypomina po co ludziom rozum dał.

 2. nieKrytyKrytyk

  a gdzie dzbany piszące o winie kierującego ciężarówką.
  przecież proste że to jego wina bo jechał drogą. a na drodze pierwszentwo mają, rowerzyści, piesi, hulajnogi, rolki zwierzeta, beemki potem baby i na koniec ciężarówki.

Kursy walut

 • USD 4.4074zł -0.57%
 • GBP 5.3351zł 0.26%
 • EUR 4.7402zł -0.16%
 • CHF 4.8004zł 0.31%

Polub nas