Sobota, 20 lipca 202420/07/2024
690 680 960
690 680 960

Tragiczny wypadek podczas prac remontowych. Nie żyje obywatel Ukrainy

Pomimo starań ratowników, życia 62-letniego obywatela Ukrainy nie udało się uratować. Mężczyzna został porażony prądem podczas wykonywania prac remontowo-budowlanych.

Do zdarzenia doszło we wtorek około godziny 10 w Końskowoli. Na terenie zakładów mięsnych mężczyzna został porażony prądem. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego, policja, lotnicze pogotowie ratunkowe oraz straż pożarna.

Jak wynika ze wstępnych ustaleń, w zakładzie prowadzone były prace remontowo-budowlane. Wykonywała je zewnętrzna firma. W pewnym momencie, podczas używania szlifierki kątowej porażony prądem został jeden z pracowników.

Pomimo starań ratowników, życia 62-letniego obywatela Ukrainy nie udało się uratować. Teraz policjanci pod nadzorem prokuratora prowadzą czynności mające na celu ustalenie szczegółowych przyczyn wypadku.

7 komentarzy

  1. Jeszcze kosztów narobił

  2. Dwóch „inżynierów” z pontonu na jego miejsce więcej, więc nie ma się z czego cieszyć.

  3. Jak rozumiem to był pracownik firmy wykonującej remont? Jak tak to ciekawym czy był zatrudniony i czy sprzęt był zgodny z zasadami bhp? Bo nasze biznesmeny kombinują jak tylko mogą by tylko jak najbardziej nabić sobie kabzę często świadomie narażając życie i zdrowie swoich „pracowników”. Dopiero w takim przypadku nasze bardzo rozbudowane i posiadające mnóstwo narzędzi organy ścigania i kontrolne interesują się takimi gagatkami. Tak było za pisu, za peło też tak zostało.

  4. Narobił kłopotów szefowi narobił po co się brał za ten prąď móģł sobie bukwelem to przeciąć

  5. Wyrazy współczucia. Kto tak pisze: „obywatel Ukrainy”? Obywatel Polski też piszecie? Mieszkańcem Polski jest Polak, a mieszkańcem Ukrainy – Ukrainiec. Tak było od zawsze, wyraz funkcjonuje w języku polskim od zawsze, nie ma pejoratywnego znaczenia, to po co wydziwiacie?

Dodaj komentarz

Z kraju

Sport