Sobota, 15 czerwca 202415/06/2024
690 680 960
690 680 960

Ford wypadł z drogi, uszkodził auta i ogrodzenie posesji. Kierowca był pijany i poszukiwany (zdjęcia)

Powinien siedzieć w więzieniu, tymczasem po pijanemu szalał za kierownicą samochodu. 42-latek stworzył bardzo duże zagrożenie na jednym z lubelskich osiedli.

Do zdarzenia doszło we wtorek około godziny 12 na ul. Wyżynnej w Lublinie. Służby ratunkowe zostały zaalarmowane, że ford uderzył w dwa auta a kierowca może być nietrzeźwy. Na miejscu interweniowała policja.

Jak wstępnie ustalono, kierujący fordem mężczyzna poruszał się ul. Wyżynną od strony ul. Filaretów. Na łuku drogi, na wysokości skrzyżowania z ul. Szczytową, stracił panowanie nad pojazdem. Auto wypadło z jezdni doprowadzając do kolizji po czym staranował słup latarni oraz ogrodzenie.

Badanie alkomatem wykazało, że 42-letni kierowca miał 2 promile alkoholu w organizmie. Dodatkowo był poszukiwany do odbycia kary pozbawienia wolności. Mężczyzna został osadzony w policyjnej celi, niebawem zostaną mu przedstawione zarzuty.


(fot. lublin112., nadesłane – Marcin)

Autor: redakcja

5 komentarzy

  1. I nie miał aktywnego zakazu kierowania? Aż dziwne…

  2. Poszukiwany, poszukiwany, aż szczęśliwie sam się znalazł😁 Teraz, za 2 promile, powinien posiedzieć 200 dni, a później stara odsiadka i inne kary.

  3. Czyli wszystko dobrze się skończyło.

  4. XD być poszukiwanym i robić takie maniany 😆 a potem ziomale będą krzyczeć PDW i jaka to Policja jest zła 😆

  5. Może pijaczyna szczytował?

Dodaj komentarz

Z kraju