Środa, 28 lutego 202428/02/2024
690 680 960
690 680 960

Tragiczny wypadek podczas prac remontowych. Nie żyje mężczyzna, który spadł z rusztowania

W poniedziałek rano na jednej z posesji w Rykach doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Nie żyje mężczyzna, który spadł z rusztowania. Na miejscu pracują policjanci, trwa ustalanie szczegółowych okoliczności tego zdarzenia.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek przed godziną 9.00. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie, z którego wynikało, że na jednej z posesji w Rykach z rusztowania spadł mężczyzna. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego, straż pożarna, policja, a także zadysponowano śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że 65-latek znajdował się na rusztowaniu na wysokości kilku metrów. W pewnej chwili mężczyzna spadł na ziemię. Niestety pomimo przeprowadzonej reanimacji życia poszkodowanego 65-latka nie udało się uratować.

Szczegółowe okoliczności tego wypadku ustalają ryccy policjanci pod nadzorem prokuratora. Ciało mężczyzny zostanie zabezpieczone w celu wykonania badań sekcyjnych.

(fot. lublin112.pl\ilustracyjne)

4 komentarze

  1. wypadek zwłaszcza śmiertelny na budowie zawsze przywołuje kilka refleksji: czy poszkodowany był w chwili zdarzenia asekurowany chociażby poprzez barierki na rusztowaniu, czy miał prawo do rac na wysokości, czy nie znajdował się pod wpływem ?
    Jest to kolejny przykład bezmyślności i lekceważenia wszelkich przepisów> Najpierw : no przecież nic mi się nie stanie!!! A potem: mogłem pomyśleć zanim tam wlazłem

  2. Ludzie błagam!!!! Przestańcie pisać tak krzywdzące i nieprawdziwe komentarze, które oskarżają tragicznie zmarłą osobę. Nie znacie okoliczności tego wypadku, a to co piszecie, łamie serce rodzinie i jest po prostu obrzydliwe!!! Jak tak można… Wstyd!

Dodaj komentarz

Z kraju

Polityka i społeczeństwo