Tragiczny wypadek na trasie z Zamościa do Tomaszowa Lubelskiego. Nie żyje 40-latek

W szpitalu zmarł mężczyzna, który został wieczorem potrącony na trasie z Zamościa do Tomaszowa Lubelskiego. Na miejscu cały czas pracują policjanci, którzy pod nadzorem prokuratora prowadzą czynności w tej sprawie.

Nie udało się uratować życia mężczyzny, który został potrącony przez samochód osobowy w miejscowości Dąbrowa Tomaszowska. Jak już informowaliśmy, zdarzenie miało miejsce przed godziną 19 na drodze krajowej nr 17 Zamość – Tomaszów Lubelski.

Z przekazanych nam informacji wynika, że kierujący volvo mężczyzna jechał w kierunku Tomaszowa Lubelskiego. Wjechał w pieszego, który odniósł poważne obrażenia ciała. Został on przetransportowany do szpitala, jednak lekarzom nie udało się uratować życia 40-latka.

Na miejscu cały czas pracują policjanci, którzy pod nadzorem prokuratora prowadzą czynności w tej sprawie. Ustalane są szczegółowe okoliczności a przede wszystkim przyczyny wypadku.

Droga w tym miejscu jest całkowicie zablokowana. Wprowadzono objazd z miejscowości Tarnawatka Tartak przez Wieprzów Tarnawacki a następnie drogą wojewódzką nr 850 do Tomaszowa Lubelskiego. Utrudnienia mają potrwać kilka godzin.

(fot. lublin112/zdjęcie ilustracyjne)

6 komentarzy

  1. Grabarz (ten z certyfikatem) gdzie jesteś ? Robota czeka

    Świeć Panie nad Jego duszą

  2. Myślał że ma pierwszeństwo…

  3. Kto daje tym slepakom prawko?pewnie pi sior za jajka kupil zabrac dozywotnio i niech rente placi rodzinie z 5000zl na miesiac to moze inny slrpak nie siadzie za kierownice

  4. 😭😭😭

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Spot lubelskich samochodów egzotycznych w Relaksie
Miasteczko pełne wrażeń nad Zalewem w Kraśniku
Festyn Rodzinny w parku miejskim w Łukowie
Święto Pszczół oraz otwarcie Pasieki UMCS
Powiatowy Piknik Pszczelarski w Dęblinie