Środa, 24 kwietnia 202424/04/2024
690 680 960
690 680 960

Tragiczny wypadek na trasie Siedlce – Łuków. Jedna osoba nie żyje

W niedzielę przed południem na drodze krajowej nr 63 doszło do tragicznego wypadku. Trasa Łuków – Siedlce jest całkowicie zablokowana.

Do zdarzenia doszło w niedzielę przed południem w miejscowości Zagórze w powiecie łukowskim, na trasie Łuków – Siedlce. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu trzech pojazdów, dwóch motocykli oraz auta osobowego.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja. Jak przekazuje Punkt Informacji Drogowej w wypadku śmierć poniosła jedna osoba, zaś jedna została ranna.

Na miejscu pracują policjanci, którzy ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Droga krajowa nr 63 zablokowana jest w obu kierunkach. Utrudnienia z przejazdem mogą potrwać kilka godzin.

(fot. lublin112.pl)

11 komentarzy

  1. Wieczne odpoczywanie, racz mu dać Panie… (ale czy wysłucha babci emerytki)

  2. Ktoś wie czy są objazdy?

  3. I bardzo dobrze!!!.

  4. To nie miejscowość Zagórze tylko wypadek zdarzył się w lesie Kryńszczak na skrzyżowaniu drogi 63 na Krynkę i Gręzówkę.

  5. Może to te same wsysnt dolone co po ul.Narutowicza jeździły i ryczały tak strasznie że aż szyby dzwoniły i ludzi pobudzili.

  6. Wieczne odpoczywanie, racz dać Panie wszystkim bezwzględnym śnieniom którzy w nocy po godzinie 22 jeżdżą po centrum lublina bez tłumików i ryczą tak strasznie że wszystkich mieszkańców budzą.Świec Panie i rycz nad ich duszami w PIEKLE!!

  7. Dość nocnych hałaśliwych wybryków

    Drodzy mieszkańcy miasta Lublin szczególnie ścisłego centrum Lublina będą zbierane podpisy pod petycją zabraniająca wjazdu aut i motocykli z głośnymi strzelającymi wydechami w dzień jak i w nocy ,hałasowania i zakłócania ciszy nocnej przez tych zwyrodnialców.

  8. Poniosła śmierć 26 letnia motocyklistka .

Z kraju