Tragiczny wypadek na trasie Lublin – Kraśnik. Nie żyje mężczyzna potrącony przez forda (zdjęcia)

Nie udało się uratować życia mężczyzny, który wieczorem został potrącony przez samochód osobowy na trasie pomiędzy Lublinem a Kraśnikiem. Na miejscu pracują policjanci i prokurator.

Do wypadku doszło w czwartek około godziny 21:15 w miejscowości Kolonia Sobieszczany w gminie Niedrzwica Duża w powiecie lubelskim. Na drodze krajowej nr 19 Lublin – Kraśnik samochód osobowy potrącił pieszego. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, kierowca forda jechał w kierunku Kraśnika. W rejonie skrzyżowania z drogą do Kłodnicy Górnej potrącił znajdującego się na jezdni mężczyznę. Zdarzenie miało miejsce poza terenem zabudowanym w miejscu nieoświetlonym. Pieszy zginął w wyniku odniesionych obrażeń ciała.

Teraz funkcjonariusze lubelskiej drogówki prowadzą czynności mające na celu ustalenie szczegółowych okoliczności oraz przyczyn wypadku. Nadzorowane są one przez prokuratora. Występują utrudnienia w ruchu. Droga jest całkowicie zablokowana.

(fot. lublin112)

Zobacz również

18 komentarzy

  1. No oczywiście wina kierowcy, bo *** jakiś szedł środkiem jezdni prawie, no chyba że zjechał Na pobocze żeby go środkiem auta potrącić, **** wszystko się należy, Pieszy ma Pierwszeństwo przed autem, na szosie pieszy ma pierwszeństwo bo *** idzie, i sobie butów nie będzie brudził na poboczu, a potem płacz bo kierowca zły.
    NO ale jako że z lubelskiego, ***. Proponuje dobrej zmianie wprowadzić jeszcze pierwszeństwo Pieszych przed pociągami. przecież łatwiej zatrzymać pociąg niż grube du…sko wyborcy.

  2. Dzisiaj wyjezdzajac z Biłgoraja w strone Lublina, na wiadukcie staly samochody. Poniewaz jakis gosc pewnie nawalony nie wiedzial gdzie isc. przeszedl ladnie poszedl boczna droga. Ciekawe co by bylo jakby to byla noc…

  3. kurcze tak jest mega ciemno, powinny być kampanie mówiące o tym, że należy nosić odblaski. Teraz wszystkie media skupiają się na covidzie, a powinny zaczynać zajmować się czymś innym może nas tym #NalezySie zastanowić

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

WeFilm – Lubelskie Dni Filmu
Wielki finał piłkarskiego Turnieju Wolności w województwie lubelskim
„Obieraczki kapuściane” w Muzeum Wsi Lubelskiej
Kazimierskie Święta Sąsiada
Trwają zapisy do CITY TRAIL!