690 680 960

Tragiczny wypadek na trasie Lublin – Biłgoraj. Dwie osoby nie żyją

W sobotę rano na drodze wojewódzkiej nr 835 doszło do tragicznego w skutkach wypadku. Obecnie trasa Lublin – Biłgoraj jest zablokowana.

Do wypadku doszło w sobotę około godziny 9 na drodze wojewódzkiej nr 835 na trasie Lublin – Biłgoraj. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o czołowym zderzeniu dwóch pojazdów w miejscowości Zagrody w gminie Goraj. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego, policja, a także śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że w wyniku czołowego zderzenia pojazdów marki Opel i Audi śmierć na miejscu poniosły dwie osoby. Kolejne dwie osoby są w poważnym stanie, jedna jest reanimowana, a druga została zabrana przez śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Obecnie droga w miejscu wypadku jest całkowicie zablokowana. Policjanci ustalają szczegółowe okoliczności tego tragicznego zdarzenia. Ruch kierowany jest na objazdy drogami lokalnymi. Utrudnienia z przejazdem potrwają kilka godzin. Wyznaczono objazdy: dla pojazdów osobowych przez Gródki, Kondraty lub Otrocz. Dla samochodów ciężarowych – we Frampolu – na Janów Lubelski lub Szczebrzeszyn.

Wkrótce więcej informacji.

(fot. lublin112.pl\ilustracyjne)

13 komentarzy

 1. Czego to ludzie nie zrobią, żeby się śmigłowcem przelecieć, a niejako przy okazji na własne oczy lekarza zobaczyć i… bez kolejki (!)

  • Hieronim Prąciak

   Tobie proponuję przejazd karawanem. Free.

  • kierowca bombowca

   Myślałem , że tylko Franio jest zdrowo zje..ny , ale Ty mu w niczym nie ustępujesz.

  • sam powinieneś spróbować.

  • Pusty łeb

  • Jest takie powiedzenie: „Lepiej wyglądać mądrze i się nie odzywać, niż odezwać się i rozwiać wątpliwości…” …No i rozwiałeś wątpliwości…
   Ps. Pod rozwagę również tym wszystkim, którzy nie potrafią się powstrzymać od swoich prostackich mądrości wobec takiej tragedii … osobiście nie lubię tego zwrotu ale zacytuję go „karma wraca” …. BOLEŚNIE

 2. To już trzeci wypadek śmiertelny w Zagrodach, przykre, Wyrazy Współczucia dla Rodzin

 3. Bonbalino Ungaczaka

  Kwestią czasu jest jak postawią na 835 fotoradary

 4. męczennicy asfaltu w bmu !!!!

 5. Ta trzecia osoba w ciężkim stanie co była to też nie żyje niedawno zmarła niech spoczywają w pokoju 😰🤍

 6. Skoro są tam tak często wypadki śmiertelne to trzeba poszukać przyczyny. Zapewne stan dróg jest rewelacyjny, żadnych dziur, przeszkód itp.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Ireneusz Krosny „Mowa ciała” w amfiteatrze na Poczekajce
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Rekrutacja do drużyny futbolu australijskiego
Światowy Dzień Zwierząt – Dzień Otwarty Schroniska
Seniorze! Jak nie dać się jesiennej chandrze, nie nudzić się w domu, a przy okazji zaoszczędzić? Wszystkiego dowiesz się w Galerii Olimp!