Środa, 17 kwietnia 202417/04/2024
690 680 960
690 680 960

Przyjedziesz z własnym kubkiem, kupisz taniej kawę. W Lublinie otwarto kolejną stację paliw

Sieć stacji Circle K powiększyła się o kolejny punkt na mapie Polski. Nowo otwarta stacja paliw znajduje się przy przy ulicy Turystycznej 51 w Lublinie niedaleko wjazdu na trasę S12.

Sieć Circle K to blisko 380 stacji paliw w całej Polsce. Teraz, podróżując w kierunku Pojezierza Łęczyńskiego, Poleskiego Parku Narodowego czy portu lotniczego w Świdniku, kierowcy będą mieli okazję zatankować i zrobić przerwę w podróży na najnowszej stacji franczyzowej Circle K otwartej w Lublinie przy ul. Turystycznej.

Dla samochodów ciężarowych przygotowano stanowisko z szybką pompą paliwa oraz parking. Na stacji jest także dostępny odkurzacz i kompresor. Stacja jest czynna przez całą dobę i została wyposażona zgodnie z konceptem Horizon, który wprowadza nowy, ciepły a zarazem nowoczesny wystrój stacji, dzięki któremu klienci będą mieli okazję skorzystać z oferty gastronomicznej i napić się aromatycznej kawy lub po prostu odpocząć w podróży w przytulnej przestrzeni.

W rozbudowanej części gastronomicznej, dostępna jest wyjątkowa oferta przekąsek, w tym także Hot Dogi na bazie tradycyjnych polskich kiełbasek pochodzących od rodzimych dostawców oraz zapiekanki czy frytki. Klienci, którzy pojawią się na stacji z własnym kubkiem, będą mogli zakupić dowolną kawę lub inny ciepły napój o złotówkę taniej.

Stacja została wyposażona z troską o środowisko naturalne. Zastosowano oświetlenie LED oraz urządzenia zapobiegające przekroczeniom zużycia energii przyłączeniowej, w toaletach zamontowano ekobaterie, zaś na terenie stacji prowadzona jest selektywna zbiórka odpadów. Kawy dostępne na stacji posiadają certyfikat Rainforest Alliance, co oznacza, że powstały w sposób przyjazny dla środowiska. Bez niszczenia lasów, zanieczyszczania wód i gleb czy niekorzystnego wpływu na zwierzęta.

Przyjedziesz z własnym kubkiem, kupisz taniej kawę. W Lublinie otwarto kolejną stację paliw

(fot. nadesłane)

17 komentarzy

  1. Kawa z cepeenu fuujjjj.

  2. lublin112 schodiz na psy, to powinno być w dziale art. sponsorowany a nie wiadomości z Lublina,
    sprzedaż nie idzie bo mają drogo i nic więcej niż na innych tańszych stacjach, to nagrali artykuł, jeszcze jeździćz własnym kubkiem, akurat umyję w domu i przyjadę z nim specjalnie żeby kupićtaniej kawę płacąc więcej za paliwo…

Z kraju