690 680 960

Tragiczny wypadek na torach. Nie żyje młody mężczyzna

Nie udało się uratować życia mężczyzny, który wczoraj wieczorem został potrącony na szlaku kolejowym z Lublina do Chełma. Wszystko wskazuje na to, że był to nieszczęśliwy wypadek.

Do wypadku doszło w sobotę o godzinie 20:40 w miejscowości Biskupice w powiecie świdnickim. Obok przystanku kolejowego lokomotywa potrąciła młodego mężczyznę. Na miejscu interweniowały służby ratunkowe.

Jak nas poinformowano, mężczyzna przechodził przez tory przenosząc rower. W pewnym momencie jednoślad wypadł mu z rąk. Kiedy schylił się po niego, nadjechała lokomotywa i doszło do potrącenia.

Mężczyzna w wyniku doznanych obrażeń ciała zmarł na miejscu. Ofiarą jest 22-letni mieszkaniec Biskupic. Policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają teraz szczegółowe okoliczności tego tragicznego wypadku.

(fot. lublin112 – zdjęcie ilustracyjne)

28 komentarzy

 1. To musiał być pociąg widmo.

 2. Oczywiście tragedia dla rodziny poszkodowanego Ale nikt nie patrzy na biednego maszyniste który nie mógł nic zrobić a ofiarą została w jego psychice

 3. Przestacie gadać jak nie wiecie jego śmierć widzeli dziewczyna i i lego znałem go i zyłem jak z bratem

  • Ależ szanowne „kropeczki” to że tragicznie, na swoje życzenie zmarły jest Twojim bratem, czy kochankiem i że Jego smierci przyglądała się pilnie jego dziewczyna, absolutnie nia ma wpływu na to czy mamy o tym pisać i czy dobrze czy źle.

 4. Współczuje rodzinie chłopaka,ale i maszyniście – bo on nawet jakby chciał to nie zatrzyma rozpędzonej lokomotywy w miejscu ani nie przeskoczy na inny tor. Ludzie miejcie trochę instynktu samozachowawczego, patrzcie,rozglądajcie się, nie właźcie na przejścia jak ślepe cielęta. Przecież napewno był komunikat o tym,że jedzie lokomotywa na stacji, a zresztą jak się zbliża do stacji to trąbi – uważajcie.

 5. Czytam te bzdury co pisze w artykule i nie wierze że rower wypadł mu z ręki… Myślał że skrada się towarowy 20km/h i że zdąży, a tu ICEK pędził samą lokomotywą spalinową prędkością rozkładową 90 km/h. Jakby nie patrzeć tragedia ale wina jak zwykle osoby która przechodzi przez tory!
  Brak informacji czy maszynista był trzeźwy

Kursy walut

 • USD 3.9478zł -0.68%
 • GBP 5.0066zł -0.26%
 • EUR 4.3327zł -0.49%
 • CHF 4.5031zł -0.32%

Polub nas