Tragiczny wypadek na lokalnej drodze. Nie żyje motocyklista, który zderzył się z audi i drzewem

Po wypadku jaki miał miejsce na wjeździe do miejscowości Sielec, całkowicie zablokowana jest droga łącząca Chełm z Wojsławicami. Zginął motocyklista.

Do wypadku doszło w niedzielę około godziny 14 w miejscowości Sielec w gminie Leśnowice w powiecie chełmskim. Na drodze powiatowej łączącej Chełm z Wojsławicami zderzyły się dwa pojazdy: samochód osobowy i motocykl. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że kierujący motocyklem mężczyzna podjął manewr wyprzedzania poruszających się przed nim pojazdów. W pewnym momencie zderzył się z audi. Następnie rozpędzony motocykl wypadł z drogi i uderzył w drzewo.

Motocyklista doznał rozległych obrażeń ciała, jego życia nie udało się uratować. Mężczyzna był w wieku ok. 35-40 lat, obecnie ustalana jest jego tożsamość. Na miejscu pracują policjanci, którzy pod nadzorem prokuratora prowadzą czynności mające na celu ustalenie szczegółowych okoliczności oraz przyczyn wypadku.

To już drugi w dniu dzisiejszym tragiczny w skutkach wypadek na drogach naszego regionu. Przed południem, w miejscowości Gromada na drodze wojewódzkiej nr 835 Lublin – Biłgoraj zginął rowerzysta. Pisaliśmy o tym TUTAJ.

(fot. lublin112/zdjęcie ilustracyjne)

19 komentarzy

  1. Żal czytać komentarze pod takimi wiadomościami , wypociny ludzi którzy widzą tylko czubek własnego nosa, wydających ocenę nie znając faktów, plujących jadem na kogoś kogo już nie ma wśród nas, żywych, choć i My tez dostajemy, prawdziwie polskie!!!! Tak jest zawsze jak odchodzi ktoś z Nas…

  2. Sezon nerkowy rozpoczęty. Szybciej, szybciej ktoś ucieszy się z nerki.

  3. Ocenę sytuacji zostawcie policji, chyba że ktoś z komentujących był na miejscu. Zginął mąż mojej przyjaciółki, dramat dla niej i jej córek… Anonimowi komentatorzy…oby was takie tragedie omijały.

  4. Jechaliśmy chwilę po tym zdarzeniu. Straż pożarna dopiero dojezdzała. Przykry widok. Szkoda człowieka.

  5. Dorota Rozanska

    Moje najgoretsze wyrazy wspolczucia dla rodziny.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

WeFilm – Lubelskie Dni Filmu
Wielki finał piłkarskiego Turnieju Wolności w województwie lubelskim
„Obieraczki kapuściane” w Muzeum Wsi Lubelskiej
Kazimierskie Święta Sąsiada
Trwają zapisy do CITY TRAIL!