690 680 960

Tragiczny wypadek na lokalnej drodze. Nie żyje 72-latek potrącony przez peugeota

Tragicznie w skutkach zakończył się wypadek w gminie Wierzbica. Pomimo reanimacji, potrącony przez samochód osobowy 72-latek zmarł na miejscu.

Do wypadku doszło w poniedziałek w miejscowości Wólka Tarnowska w gminie Wierzbica w powiecie chełmskim. Około godziny 14 służby ratunkowe zostały zaalarmowane o potrąceniu pieszego na drodze powiatowej. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Zadysponowano również Lotnicze Pogotowie Ratunkowe.

Ze wstępnych ustaleń policjantów wynika, że zdarzenie miało miejsce na prostym odcinku drogi. Mężczyzna został potrącony przez samochód osobowy marki Peugeot, którym kierowała blisko 30-letnia kobieta. Pieszy doznał licznych obrażeń ciała i pomimo przeprowadzonej resuscytacji krążeniowo-oddechowej jego życia nie udało się uratować. Ofiarą jest 72-letni mieszkaniec gminy Wierzbica.

Teraz policjanci pod nadzorem prokuratora prowadzą czynności, których celem jest ustalenie szczegółowych okoliczności a przede wszystkim przyczyn wypadku. Przez kilka godzin droga była całkowicie zablokowana.

(fot. lublin112/zdjęcie ilustracyjne)

2 komentarze

  1. mogą być jedynie dwie przyczyny: prędkość albo telefon.

    • Może ter być przechodzenie w miejscu niedozwolonym i brak zachowania ostrożności przez pieszego. Poczekaj na opinie biegłych zamiast pierdzielić farmazony

Kursy walut

  • USD 3.981zł 0.84%
  • GBP 5.035zł 0.57%
  • EUR 4.3492zł 0.38%
  • CHF 4.551zł 1.06%

Polub nas