690 680 960

Tragiczny wypadek na ekspresówce. Po zderzeniu z ciężarówką land rover rozpadł się na części (zdjęcia)

Jedna osoba zginęła w wypadku, jaki miał miejsce minionej nocy na drodze ekspresowej z Lublina do Rzeszowa. Po raz kolejny wszystko zaczęło się od stojącego na jezdni pojazdu.

Do wypadku doszło w nocy z czwartku na piątek w miejscowości Załucze w powiecie lubelskim. Na drodze ekspresowej S19, między Lublinem a Rzeszowem zderzyły się dwa samochody: osobowy i ciężarowy. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Ze wstępnych ustaleń wynika, iż oba pojazdy poruszały się w tym samym kierunku, w stronę Rzeszowa. W pewnym momencie w ciężarówce miało dojść do awarii. Kierowca nie zdołał zjechać na pas awaryjny. Po chwili w tył auta uderzył rozpędzony land rover.

Siła uderzenia była tak duża, że pojazd rozpadł się na części. Pasażer zginął na miejscu, kierowcę przetransportowano do szpitala. Kierowcy ciężarówki nic się nie stało.

Policjanci pod nadzorem prokuratora prowadzą teraz czynności mające na celu ustalenie szczegółowych okoliczności wypadku. Przez kilka godzin jezdnia w kierunku Rzeszowa, między węzłami Niedrzwica Duża a Wilkołaz była całkowicie zablokowana. Pojazdy kierowano objazdem starą drogą krajową.

(fot. lublin112.pl)

19 komentarzy

  1. Sami znawcy, widzę. Ci ludzie jeździli z pomocą do Donbasu. Tam nie zgineli to dopadło ich tutaj. Nie wiem czy zasnął, czy przemęczenie, ale trochę szacunku się im należy. Nie życzę nikomu chować swojego członka rodziny jeśli ty spowodałeś wypadek. Darujcie sobie te wywody bo to miejsce i nie czas. Lepiej jeden z drugim się za nich pomódl.

    • I to jest usprawiedliwienie? Jak zasypiasz to nie zapierd…. bo możesz kogoś zabić. Jakby zamiast ciężarówki była mała osobówka punto czy coś to by wszystkich ubił.

Kursy walut

  • USD 4.5111zł 0.02%
  • GBP 5.4497zł -0.08%
  • EUR 4.6884zł -0.23%
  • CHF 4.7729zł -0.17%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Walka o drugie z rzędu zwycięstwo na własnym parkiecie, konkurs „Rzuty za buty” i bezpłatny popcorn, czyli kolejny mecz koszykarskiej Lublinianki już w niedzielę
Zbiórka na rzecz psychiatrii dziecięcej
Zbiórka darów dla potrzebujących w Ukrainie
CITY TRAIL nad Zalewem Zemborzyckim po raz drugi
FILM „SUPERHEROES”. Wolontariuszom oraz osobom zaangażowanym w pomoc Ukrainie…