Tragiczny wypadek na drodze Lublin – Biłgoraj. Droga wojewódzka jest zablokowana

Po zderzeniu dwóch pojazdów całkowicie zablokowana jest droga wojewódzka nr 835. Na miejscu pracują policjanci, trwa ustalanie okoliczności tragicznego wypadku.

Do zdarzenia doszło w poniedziałek przed godziną 16 na drodze wojewódzkiej nr 835 w Zagrodach, na trasie Lublin – Biłgoraj. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu ciężarówki w pojazdem marki Fiat Doblo. Po zderzeniu pojazd ciężarowy wypadł z drogi.

Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego i policja. Z przekazanych nam informacji wynika, że do wypadku doszło na łuku drogi. W wyniku zderzenia pojazdów i odniesionych obrażeń jedna osoba podróżująca fiatem poniosła śmierć na miejscu.

Droga w rejonie wypadku jest całkowicie zablokowana. Policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia. Droga wojewódzka będzie zablokowana przez kilka godzin. Ruch został skierowany na objazdy.

(fot. nadesłane Dominik)

12 komentarzy

 1. nawierzchnia była zła i warunki też były złe

 2. Ten ostry zakręt pewnie nie miał ze zdarzeniem nic wspólnego ,a kierowca fiata jechał na pewno z dozwoloną prędkoscią

  • ostry zakręt ten co przy 140 można spokojnie go przejechać, no fakt niektórzym i na prostej są za ostre zakręty i się ciężko zmieścić.

 3. Tory były złe podwozia złe. Co by nie było zabrało i tyle . Świec panie nad jego duszą.

 4. Tak się kończy wyprzedzanie na podwójnej ciągłej… niestety….

 5. Tak specjalisci teraz będą się mądrzyć!!! Nie oceniajcie od tego sa specjalisci.. Powiem tyle nikt nie wie co go czeka na drodze.. Teraz jedynie mozna współczuć rodzinie bo to oni beda do końca zycia to przeżywać bo reszta zapomina wiem z doświadczenia.. A głupie kom ranią jeszcze bardziej..

 6. Wiecie zanam jego rodzinę i znałem Bartka…..super chłopak,wesoły dobry,można było z nim o wszystkim pogadać,gdy był maĺy nosiĺem go na rękach,bardzo zdolny i pracowity….miał zostać lekarzem…Nigdy się nie wywyzszał…….teraz już go nie ma….Bartuś… spoczwaj w pokoju….a nam pozostał tylko smutek,żal,rozgoryczenie….bo to nie ten czas…. Bartuś….to nie ten czas….

 7. Bartek, trzymaj się, to nie był czas na Ciebie. Wszystkie plany ,które mieliśmy zrealizujemy jak się spotykamy!

 8. Osobiście znałam Bartka, przez okres szkolny chodziliśmy do jednej klasy. Młody, mądry chłopak z ambitnymi planami na przyszłość. Niestety, los miał dla niego inne plany… To nie był czas dla niego.
  Wyrazy współczucia dla rodziny.
  Spoczywaj w pokoju kolego

 9. Boże czy to jest sprawiedliwe? Młody, mądry, wartościowy człowiek.

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Spotkanie integracyjne dla rodzin z Ukrainy
Ostatni mecz sezonu!
Zbiórka elektrośmieci w szczytnym celu. Akcja wesprze leczenie Amandy z Lublina
Słodka Paka dla Dzieciaka
Charytatywny Piknik Rodzinny na leczenie Paulinki Tarasiuk