Środa, 21 lutego 202421/02/2024
690 680 960
690 680 960

Tragiczny wypadek motocyklisty. Trwa ustalanie okoliczności jego śmierci

Dziś rano, na lokalnej drodze w powiecie biłgorajskim, miało miejsce tragiczne w skutkach zdarzenie z udziałem motocyklisty. Obecnie trwają czynności mające na celu ustalenie okoliczności śmierci mężczyzny.

Do wypadku doszło w środę na lokalnej drodze w miejscowości Żabno w powiecie biłgorajskim. Około godziny 7 rano służby ratunkowe zostały zaalarmowane o nieprzytomnym mężczyźnie leżącym obok motocykla. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak się okazało, na pomoc mężczyźnie było już za późno. Nie posiadał on już funkcji życiowych. Wszystko wskazuje na to, iż nie żył od kilku godzin.

Teraz policjanci pod nadzorem prokuratora prowadzą czynności mające na celu ustalenie okoliczności wypadku. Wykonane zostały dokładne oględziny miejsca zdarzenia. Na chwilę obecną nic nie wskazuje na to, aby jednoślad zderzył się z innym pojazdem.

15 komentarzy

 1. Podejrzewam, że przyczyną wypadku było pomylenie (przez kierującego pojazdem) drogi publicznej z torem do wyścigów.

  • Zapomniałeś Franiu o pieszym.

   • nie Franio mózgu nigdy nie miał. napewno, starszy człowiek starym motocyklem na jednym kole pewnie jeździł, ja wiedziałem że w głowie masz trociny zamiast mózgu, teraz tylko upewniłeś mnie w tym, że jesteś zawistnym stulejarzem przegranym w życiu. Dla ciebie TELEGAZETA w TV to za dużo, a co mówić Internet i witryny na których możesz komentować.
    mam nadzieję że ktoś cię kiedyś w sądzie usadzi za te twoje mokre fanaberie.

 2. Zaraz ktoś zapyta, czy były: gaśnica, kamizelka, dwie tablice, tachograf.

 3. Zginął czyjś syn, wnuk, może brat, mąż czy ojciec a durny Franio popisuje się tu swoimi mądrościami. Fe!

 4. Nie wiecie jak było a się wypowiadacie, motocyklista nie pędził bo tam nawet nie ma jak szybko pojechać… Oszczędźcie sobie durnych komentarzy. Tragedia dla rodziny..

 5. Zaraz tragedia. Bez powodu zazwyczaj nie giną. Moduł na wzór czarnej skrzynki z GPS-em i połowa niewiadomych byłaby wyjaśniania w 5 minut po odczycie.

 6. DO REDAKCJI macie kiepskich informatorów wypadek nie zdarzył się na drodze pomiędzy turobinem a żółkiewką tylko na skraju lasu przy drodze rakowskiej facet poprzedniego dnia wyruszył z domu na WSK w pole ale do domu nie wrucił dopiero rano ludzie którzy wybrali się do lasu odnaleźli już martwego człowieka przy motorze na leśniej drodze i nie wypisujcie komentujący głupot nie wiedząc dokładnie co się wydarzyło bo może to czytać ktoś z rodziny i będzie mu jeszcze bardziej przykro niż jest

Dodaj komentarz

Z kraju

Polityka i społeczeństwo