Tragiczny wypadek na krajowej 2. Zablokowana trasa Międzyrzec Podlaski – Siedlce

Do kolejnego tragicznego wypadku drogowego doszło dzisiaj na drodze krajowej nr 2. Na odcinku pomiędzy Międzyrzecem Podlaskim a Siedlcami zderzył się trzy pojazdy, jedna osoba nie żyje.

Jak informuje Policja Mazowiecka na drodze krajowej nr 2 w Zbuczynie w powiecie siedleckim, na trasie Międzyrzec Podlaski – Siedlce doszło do zderzenia trzech pojazdów.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że zderzyły się tam trzy pojazdy – dwa osobowe i bus. Kierujący mercedesem zderzył się z oplem, który następnie został zepchnięty na przeciwległy pas ruchu wprost przed najeżdżającego busa. W wyniku zderzenia i odniesionych obrażeń śmierć na miejscu poniosła kobieta podróżująca oplem.

Na miejscu cały czas pracują służby ratunkowe. Droga w rejonie wypadku jest całkowicie zablokowana. Utrudnienia mogą potrwać kilak godzin. GDDKiA informuje, że wprowadzono objazdy drogami – DW698 oraz DK19. Jak informuje serwis podlasie24.pl do wypadku miał się przyczynić nietrzeźwy kierowca mercedesa. Policjanci ustalają dokładne okoliczności zdarzenia.

Z kolei w regionie na drodze krajowej nr 63 w miejscowości Polubicze Wiejski Drugie, na trasie Radzyń Podlaski – Wisznice doszło do zderzenia pojazdu osobowego z ciągnikiem. Droga jest całkowicie zablokowana. Na miejscu pracują służby ratunkowe. Utrudnienia mogą potrwać do godziny 3.

2018-07-10 00:03:21
(fot. ilustr. lublin112.pl)

3 komentarze

  1. Obwiesić pijaka na pierwszym drzewie w okolicy!!!

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Zoomikołajki w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Lublinie
„Bezpieczna sobota z Mikołajem w ODTJ WORD w Lublinie”
Życie świętego Stanisława Papczyńskiego w formie rysunków na piasku
Superauta dla Hospicjum im. Małego Księcia w Lublinie
Pobiegnij leśnym szlakiem w szczytnym celu