Wtorek, 21 maja 202421/05/2024
690 680 960
690 680 960

Zmiany w organizacji ruchu w dzielnicy Dziesiąta. Rusza przebudowa ul. Wojennej

W najbliższych dniach wyłączona z ruchu zostanie ul. Wyścigowa, zaślepiona zostanie ul. Dunikowskiego i zawężona ul. Wojenna. Kierowcy muszą przygotować się na spore utrudnienia z przejazdem.

Z powodu przebudowy sieci gazowej, w ramach zadania polegającego na budowie łącznika ul. Kunickiego z ul. Wrotkowską (tzw. przedłużenie ul. Dywizjonu 303), wyłączona z ruchu zostanie ul. Wyścigowa. Od ul. Kunickiego dojazd możliwy będzie wyłącznie do wysokości zjazdu na parking marketu spożywczego. Zmiany zostaną wprowadzone w najbliższy czwartek (12 lipca) i będą obowiązywały do odwołania.

Także w czwartek (12 lipca) rozpoczną się roboty związane z przebudową ul. Wojennej. Należy spodziewać się zawężeń jezdni, a w etapie układania warstwy ścieralnej nawierzchni – wyłączenia ulicy z ruchu. Roboty powinny zakończyć się w sierpniu.

Następnie w poniedziałek (16 lipca) nastąpi kolejny etap przebudowy sieci gazowej budowanej ul. Dywizjonu 303. Przekop zostanie wykonany na wysokości pierwszej posesji patrząc od strony ul. Wyścigowej. Roboty potrwają dwa dni, jednak z uwagi na zamknięcie ul. Wyścigowej, ul. Dunikowskiego będzie zaślepiona do odwołania.

2018-07-11 07:27:41
(fot. lublin112.pl)

4 komentarze

  1. Osoba komentująca akceptuje regulamin komentarzy na stronie lublin112.pl

    super, bo tam się jeździć nie dało. Jeszcze Warszawska i Racławickie czekają w kolejce bo są takie same

  2. Ile razy można tłumaczyć? To jest i będzie ul. Wyścigowa a nie żadne „przedłużenie Dywizjonu 303”. Jakiś cymbał przeoczył jedną ulicę w opisie obwodnicy i wszyscy się uczepili tego Dywizjonu 303.

    • napisali „tzw. przedłużenia Dywizjonu 303” Tak zwanego, bo tak się ROBOCZO przyjęło nazywać ten odcinek i już. Przestań się spinać bo ci guma pęknie.

  3. Grześ przez wieś

    No to teraz będzie fajnie na Mickiewicza,Biernata i Kraszewskiego ,do odwołania.Co to za okres czasu,chyba takie samo jak zaraz lub ruskie poczekaj.