Tragiczny wypadek koło Garbowa. Nie żyje pieszy AKTUALIZACJA

Nie udało się uratować życia pieszego, potrąconego przez samochód osobowy. Trwa ustalanie okoliczności zdarzenia.

Do wypadku doszło w piątek po godzinie 17 w miejscowości Wola Przybysławska w gminie Garbów. Na drodze powiatowej nr 1524 Garbów – Abramów samochód osobowy potrącił pieszego. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Mężczyzna w wyniku ciężkich obrażeń ciała zmarł na miejscu zdarzenia. Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności oraz przyczyny wypadku.

Droga w tym miejscu jest całkowicie zablokowana.

(fot. nadesłane – Dawid)
2017-12-15 18:32:17

18 komentarzy

 1. Niech zgadnę …rower nie posiadał oświetlenia ,a rowerzysta żadnych elementów odblaskowych ?

 2. Jak kazda smierc w wypadku tak i ta nie byla potrzebna,dlatego apeluje w tym miejscu do uczestnikow ruchu drogowego,kupcie odblask to tylko 3 zl naprawde pieszych i rowerzystow nie widac,czesto jezdze ta trasa w nocy i wieczorem i wiem jak jest

  • Potwierdzam by kupować odblaski i zakładać nawet gdy są oświetlone ulice bo nie zawsze jest widać że ktoś idzie. Zainwestujcie w odblaski to nie wiele kosztuje a moze uratowac komuś życie.

   • „….a moze uratowac komuś życie.” nie „komuś” a „wam”. Dodatkowo, warto zejść na pobocze widząc nadjeżdżający samochód, chyba, że masz oczy z tyłu głowy i pewność, że nic nie jedzie. Lepiej kamaszki ubłocić i żyć niż w czystych ze św. Piotrem się witać.

  • Masz racje. Jak ktos umiera na raka to jest potrzebna smierc. I jak umiera sie z glodu to tez jest potrzebna. No i jak czlowiek sie zabija to tez jest potrzebna. Dobrze zrozumialam przekaz?

 3. najpierw pisało ze rowerzysta , teraz że pieszy , to w końcu kto ? może pieszy rowerzysta t.zn prowadził rower?

 4. Często tam jeżdżę i niestety często spotykam takich „niewidocznych” ludzi. Widzisz go dopiero gdy do niego dojeżdżasz i musisz gwałtownie omijać…

 5. Jakiś czas temu był podobny wypadek kilka metrow bliżej to samo się zdarzyło piesi wogule są niewidoczne bez odblaskow ciemne ubrania w ostatniej chwili ominiesz zaliczasz dachowanie. Niestety niepotrzebna śmierć

  • Każdy ma żal do kierowcy a to wina pieszysz na czarno ubrani z przeciwka i bum nie uniknione za brak odblasaku jakby było 500 to by się ogarneli spoczywaj Jacek w spokoju…

 6. Tam jest sklep. Pewnie delikwent w stanie nieważkości opuścił lokal i go zniesło na droge. W du…ie ludzie mają bezpieczeństwo.

  • Nie każdy idzie do sklepu, czy też jest pijany, wam jedno w głowie. niektórzy na piechotę z Garbowa na Wolę idą po prostu domu.

   • Nieważne skąd dokąd szedł i czy był pijany tylko po prostu na ciemnej ulicy był niewidoczny. Ludzie, zakładajcie odblaski ! Nawet w miastach!

 7. Kamizelka 5 zł = życie… czy to trudno tak pojąć

 8. Nie ma smierci glupiej i mądrej ewentualnie jest za szybka… I ta taka tez była. Smutne. Kondolencje dla najblizszych i rodziny. Pozostale komentarze sa czasami zbędne. Byl czlowiek, nie ma czlowieka… [´]

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.7699zł 0.62%
  • GBP 5.1002zł -0.2%
  • EUR 4.5473zł -0.02%
  • CHF 4.2291zł 0.17%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Baśnie i bajki przeczytają znane osoby z terenu gminy. Posłuchać będzie mógł każdy
  Na placu Litewskim odbędzie się Nabożeństwo Ekumeniczne „Idę po wodzie”
  Gra miejska- Świąteczny Lublin
  Święta z Warsztatami Kultury
  W sobotę rusza cykl treningów i biegów indywidualnych CITY TRAIL