Środa, 28 lutego 202428/02/2024
690 680 960
690 680 960

Tragiczny wypadek w gospodarstwie. 6-latek zginął rozszarpany przez maszynę

Policja oraz prokuratura ustalają dokładne okoliczności śmierci dziecka, która miała miejsce na terenie powiatu lubartowskiego.

W poniedziałek w godzinach wieczornych służby ratunkowe zostały powiadomione o wypadku na terenie gospodarstwa w jednej z miejscowości w gminie Ostrówek w powiecie lubartowskim. Na miejscu interweniowała straż pożarna z Lubartowa, Ostrówka i Leszkowic, a także zespół ratownictwa medycznego oraz policja. Jak się okazało, śmierć poniosło 6-letnie dziecko.

Jak udało nam się ustalić chłopiec wpadł do paszowozu. Jest to maszyna używana w gospodarstwach zajmujących się hodowlą zwierząt, do której wrzucane są poszczególne składniki paszy treściwej. Znajdujące się w środku ostrza tną je na drobne kawałki i ze sobą mieszają. W wyniku tego ciało dziecka zostało rozczłonkowane.

Z uwagi na drastyczny charakter zdarzenia, zarówno policja jak i prokuratura nie zdradzają szczegółów prowadzonych przez siebie czynności. Wiadomo jednak, że sprawdzane jest m.in. to, czy nadzór nad 6-latkiem sprawowany był prawidłowo oraz czy maszyna była odpowiednio zabezpieczona.

2018-10-02 15:54:55
(fot. ilustr. lublin112.pl)

Komentarze wyłączone

Z kraju

Polityka i społeczeństwo