Wtorek, 27 lutego 202427/02/2024
690 680 960
690 680 960

Tragiczny pożar w Lublinie. Zginął 64-letni mężczyzna

W sobotni wieczór w pożarze stróżówki zginął mężczyzna. Usiłował samemu zagasić budynek.

Ogień w stróżówce jednego z parkingów przy ulicy Do Dysa w Lublinie pojawił się około godziny 21. Pracujący tam mężczyzna widząc pożar usiłował samodzielnie ugasić płomienie. Jednak w pewnym momencie przewrócił się i stracił przytomność. Po chwili na miejsce przyjechała straż pożarna. Strażacy rozpoczęli akcję reanimacyjną oraz ugasili budynek.

Po paru minutach reanimację przejęła załoga karetki pogotowia ratunkowego, jednak mimo kilkudziesięciominutowej walki o życie mężczyzny, nie udało się go uratować. Jak wstępnie ustalono, budka zapaliła się od znajdującego się w środku piecyka. Zmarły mężczyzna miał 64 lata.

Na miejscu zdarzenia funkcjonariusze policji prowadzą czynności zmierzające do ustalenia szczegółowych okoliczności wybuchu pożaru oraz przyczyn śmierci mężczyzny.

(fot. lublin112)
2013-12-21 22:00:00

4 komentarze

  1. Pan Sołtys z Lublina

    Tragedia nieopodal emerytury, ale nie dla ZUS – rodzinie rzuci się 4 tysiące pogrzebowego, a reszta jego składek jak przysłowiowa „śliwka w równie przysłowiowe gówno”..

  2. Jedna osoba i najprawdopodobniej pracująca „na czarno”za 500zł

  3. do Jana……….. jak nie masz pojecia i rozeznania to sie nie odzywaj.Bo każdy taki burak jak ty co umie nic albo jeszcze wiecej,a chciałby zarabiać miliony,a najlepiej na każdą służbe przychodzić po spożyciu,i uważać że jest the best……ten człowiek co był na słuzbie,jest w naszych sercach,TO BYŁ NIESZCZEŚLIWY WYPADEK,więc nie gadaj głupot,,jak nie masz pojęcia jak to było.

  4. prasa kłamie i kłamala zawsze ,przeczytajcie sobie w ******* dzisiaj jak to było……..

    ——————————–
    Martin – nasz fotoreporter był na miejscu zdarzenia, rozmawiał z policją i strażakami, kiedy dziennikarz/fotoreporter tytułu prasowego z Lublina, który umieściłeś w komentarzu, już smacznie spał…To jak myślisz kto więcej się dowiedział ? – pozdr lublin112.pl

Z kraju

Polityka i społeczeństwo