690 680 960

Niebezpieczny wieczór na drogach. Potrącenie pieszego i dachowanie

Sobotni wieczór na drogach nie przebiega spokojnie. W przeciągu ostatniej godziny doszło do dwóch groźnych zdarzeń drogowych.

Pod Bychawą, w okolicach wsi Wincentówek kierujący samochodem osobowym stracił panowanie nad pojazdem, zjechał z drogi a następnie dachował na przydrożnym polu. Na miejsce przyjechały służby ratunkowe, straż pożarna, pogotowie oraz policja. Kierujący pojazdem o własnych siłach opuścił auto, jednak doznał obrażeń ciała i konieczna była interwencja załogi karetki pogotowia ratunkowego. W chwili obecnej jeszcze nie wiadomo jakie były przyczyny zdarzenia.

Z kolei na trasie Nałęczów – Lublin kierujący samochodem osobowym potracił pieszego. Jak wstępnie ustalono, pieszy poruszał się prawidłową stroną jezdni. Poszkodowany został przewieziony do szpitala w Lublinie, jak się okazało, znajdował się on pod wpływem alkoholu. Z kolei kierujący samochodem osobowym odjechał z miejsca zdarzenia, nie udzielając pomocy poszkodowanemu mężczyźnie. Trwają jego poszukiwania.

Ze względu na panującą na drogach regionu gołoledź, apelujemy do kierowców o szczególną ostrożność.

(fot. lublin112- zdjęcie ilustracyjne)

Jeden komentarz

  1. Teraz sie rozpisujcie, też spierdzielił jak ten B. Polpsik z Wólki,czy Policja założy specgrupe do poszukiwań ? Wątpie

Kursy walut

  • USD 4.3258zł 0.01%
  • GBP 5.3609zł 0.19%
  • EUR 4.716zł 0.18%
  • CHF 4.7054zł 0.2%

Polub nas