690 680 960

Tragiczny pożar domu. W zgliszczach strażacy znaleźli zwęglone zwłoki (zdjęcia)

W nocy z wtorku na środę w miejscowości Ochoża-Pniaki doszło od pożaru budynku mieszkalnego. W trakcie akcji gaśniczej strażacy natrafili na zwęglone zwłoki 70-latka.

Do pożaru doszło w środę po godzinie 1 w miejscowości Ochoża-Pniaki w gminie Wierzbica w powiecie chełmskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie, z którego wynikało, że ogniem objęty jest drewniany budynek mieszkalny.

Po przybyciu na miejsce pierwszych zastępów strażacy zastali rozwinięty pożar. W trakcie akcji gaśniczej w jednym z pomieszczeń budynku zostały odnalezione zwłoki mieszkającego tam 70-latka. Ogień doszczętnie strawił dom, konieczna była jego rozbiórka.

Ciało mężczyzny zostało zabezpieczone do badań sekcyjnych. Policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają szczegółowe okoliczności tego tragicznego pożaru.

(fot. OSP Busówno, Policja Chełm)

2 komentarze

  1. Kolejny ludzki dramat.

    Kolejny dramat biednych ludzi palących byle czym. Brak działań rządu. Od lata wstrzymywanie sprzedaży polskiego węgla na POLSKĘ skutkujące dwa razy większą ceną niż wiosną. Efekt społeczeństwa które utrzymywało kiedyś górnictwo, teraz płaci horrendalną cenę za węgiel. Wielu nie stać i z konieczności pali odpadkami, mokrym drewnem powodującym smołowanie komina. Zasmołowany komin zapala się i pęka zapalając więźbę dachu. Ilu jeszcze ma żywcem spalić się by władza zwiększyła sprzedaż polskiego węgla społeczeństwu, zbijając jego sztuczną cenę !?

    • Akurat węglem lepiej zalepisz komin, i jeszcze czadu narobisz. Kto myśli, to sobie rok czy dwa wcześniej drewna natnie i wysuszy. A skąd w ogóle wiesz znawco, że pożar powstał od komina, a nie od niedopałka? Też wina rządu, bo papierosy drogie? Jak już, to wina dzieci (jeśli je miał), że dziadka samego na zimę zostawili. Także róbcie dzieci, żeby nie marznąć w zimie 🙂 A ruskiemu trollowi dziękujemy, daruj sobie komentarze.

Kursy walut

  • USD 4.4911zł -0.34%
  • GBP 5.4564zł 0.76%
  • EUR 4.6892zł 0.45%
  • CHF 4.758zł 0.34%

Polub nas

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Mikołajkowe szkolenie dla kierowców w ODTJ
Mikołajki z myślą o seniorach i osobach z niepełnosprawnościami
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
A może tak w ostatnim miesiącu roku warto odwiedzić Teatr Muzyczny? Sprawdź!
Mikołajki w VIVO! Lublin