Tragiczna noc na drogach regionu. Trzy ofiary śmiertelne wypadków

To była tragiczna noc na drogach. Minionej nocy na drogach regionu lubelskiego doszło do groźnych czterech zdarzeń drogowych. W trzech z nich śmierć poniosły trzy osoby.

Dobratycze (gmina Terespol)

Kierujący autem osobowym wypadł z drogi i uderzył w drzewo. Kierujący stracił panowanie nad pojazdem i na łuku jezdni zjechał z drogi i uderzył w drzewo, ponosząc śmierć na miejscu.

Radzyń Podlaski

Na drodze krajowej nr 19 w Radzyniu Podlaskim kierujący renaultem potrącił dwóch mężczyzn idących po właściwej stronie jezdni. Siła uderzenia wyrzuciła jednego z nich na przeciwległy pas ruchu i został przejechany przez kolejno jadące dwa auta. 26-latek zginął na miejscu. Drugi z pieszych doznał niegroźnych obrażeń. W wyniku tego zdarzenia policja wyznaczyła objazdy przez Ustrzesz-Białkę. Do tego tragicznego wypadku doszło na 237 km drogi krajowej nr 19. Policjanci z Radzynia Podlaskiego ustalają okoliczności i przebieg zdarzenia.

Do zdarzenia doszło o 1.40 w nocy, w niedzielę 30 czerwca, niedaleko skrzyżowania z ul. Budowlanych. Z wstępnych ustaleń wynika, że obydwaj mężczyźni szli drogą krajową nr 19 i zostali potrąceni przez jadący w stronę Międzyrzeca samochód renault clio. W wyniku uderzenia, 27-latek został najprawdopodobniej wyrzucony w powietrze i znalazł się na drugim pasie jezdni – informuje serwis www.iledzisiaj.pl

Po leżącym na szosie mężczyźnie przejechała najpierw skoda, a potem mercedes. Mężczyzna nie przeżył wypadku.

Puławy

Na drodze krajowej nr 12 w Puławach pieszy wtargnął nagle na jezdnię. Został potrącony przez kierującego volkswagenem. Na miejscu policjanci ustalają okoliczności zdarzenia. Obrażenia jakie odniósł pieszy nie zagrażają jego życiu.

Stanisławówka

W miejscowości Stanisławów w powiecie radzyńskim rano odnaleziono zwłoki mężczyzny, które leżały na jezdni. Ciało leżało na jednej z dróg gminnych. Istnieje prawdopodobieństwo, że został on potrącony przez nieustalony pojazd. Policja prowadzi czynności w celu ustalenia sprawcy zdarzenia.

(fot. serwis www.iledzisiaj.pl)

Komentarze wyłączone

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.9573zł 1.16%
  • GBP 4.9536zł 0.71%
  • EUR 4.4347zł 1.11%
  • CHF 4.119zł 1.37%

  Polub nas

  Darmowe ogłoszenia lokalne

   Materiały wideo

   Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
   99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
   W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
   W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)
   Szturm Twierdzy Zamość 2019

   Co? Gdzie? Kiedy?

   Dzień Dziecka w gminie Podedwórze. Dla najmłodszych przygotowano balony z helem
   Policjanci zapraszają do honorowego oddawania krwi
   Lubelskie obchody Dnia Flagi RP i Święta Narodowego Trzeciego Maja
   #zostańwdomu z Muzeum Wsi Lubelskiej | Oferta kulturalna Muzeum w sieci
   #zostańwdomu i weź udział w warsztatach kultury online