Piątek, 24 maja 202424/05/2024
690 680 960
690 680 960

Tragiczna noc na drogach regionu. Trzy ofiary śmiertelne wypadków

To była tragiczna noc na drogach. Minionej nocy na drogach regionu lubelskiego doszło do groźnych czterech zdarzeń drogowych. W trzech z nich śmierć poniosły trzy osoby.

Dobratycze (gmina Terespol)

Kierujący autem osobowym wypadł z drogi i uderzył w drzewo. Kierujący stracił panowanie nad pojazdem i na łuku jezdni zjechał z drogi i uderzył w drzewo, ponosząc śmierć na miejscu.

Radzyń Podlaski

Na drodze krajowej nr 19 w Radzyniu Podlaskim kierujący renaultem potrącił dwóch mężczyzn idących po właściwej stronie jezdni. Siła uderzenia wyrzuciła jednego z nich na przeciwległy pas ruchu i został przejechany przez kolejno jadące dwa auta. 26-latek zginął na miejscu. Drugi z pieszych doznał niegroźnych obrażeń. W wyniku tego zdarzenia policja wyznaczyła objazdy przez Ustrzesz-Białkę. Do tego tragicznego wypadku doszło na 237 km drogi krajowej nr 19. Policjanci z Radzynia Podlaskiego ustalają okoliczności i przebieg zdarzenia.

Do zdarzenia doszło o 1.40 w nocy, w niedzielę 30 czerwca, niedaleko skrzyżowania z ul. Budowlanych. Z wstępnych ustaleń wynika, że obydwaj mężczyźni szli drogą krajową nr 19 i zostali potrąceni przez jadący w stronę Międzyrzeca samochód renault clio. W wyniku uderzenia, 27-latek został najprawdopodobniej wyrzucony w powietrze i znalazł się na drugim pasie jezdni – informuje serwis www.iledzisiaj.pl

Po leżącym na szosie mężczyźnie przejechała najpierw skoda, a potem mercedes. Mężczyzna nie przeżył wypadku.

Puławy

Na drodze krajowej nr 12 w Puławach pieszy wtargnął nagle na jezdnię. Został potrącony przez kierującego volkswagenem. Na miejscu policjanci ustalają okoliczności zdarzenia. Obrażenia jakie odniósł pieszy nie zagrażają jego życiu.

Stanisławówka

W miejscowości Stanisławów w powiecie radzyńskim rano odnaleziono zwłoki mężczyzny, które leżały na jezdni. Ciało leżało na jednej z dróg gminnych. Istnieje prawdopodobieństwo, że został on potrącony przez nieustalony pojazd. Policja prowadzi czynności w celu ustalenia sprawcy zdarzenia.

(fot. serwis www.iledzisiaj.pl)

Komentarze wyłączone

Wiadomości z info112