Środa, 17 kwietnia 202417/04/2024
690 680 960
690 680 960

Tragedia w lubelskiej dzielnicy Dziesiąta. Mężczyzna spadł z 11 piętra wieżowca (zdjęcia)

Policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają okoliczności śmierci mężczyzny, który spadł dziś w południe z jednego z lubelskich wieżowców. Zginął na miejscu.

Do zdarzenia doszło w środę po godzinie 12 przy ul. Młodzieżowej. Służby ratunkowe zostały zaalarmowane o upadku człowieka z wysokości. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego, straż pożarna oraz policja.

Jak nam przekazano, ze wstępnych ustaleń wynika, iż ok. 40-letni mężczyzna spadł z 11 piętra wieżowca. Upadł tuż przed wejściem do budynku. Zginął na miejscu.

Obecnie policjanci pod nadzorem prokuratora prowadzą czynności, których celem jest ustalenie szczegółowych okoliczności a przede wszystkim przyczyn zdarzenia.

25 komentarzy

  1. Zobaczcie swoje komentarze i potem się nie dziwcie, że ludzie potrzebujący pomocy, spotykają się tylko z szyderstwami i koniec jest właśnie taki.

  2. Ostatni sprawiedliwy

    Pl chyba mordy karła dalej…i tych Pajaców I Sk******”

  3. Lublin- miasto spadających ludzi z wieżowców

  4. ,.,.,.,.,.,.,.,.,.fsb

    Szyderstwo to jeszcze nic.U mnie policja ze swoimi kolesiami na wsi przez wiele lat mnie zastraszała, że mnie zamkną w więzieniu za to że chodzę i żyje i pracuje na PKB.Nkt ci człowieku nie pomoże,tylko będą poniżać i prześladować

Dodaj komentarz

Z kraju