Tragedia podczas prac polowych. Nie żyje mężczyzna

W sobotę po południu w miejscowości Dębiny doszło do tragicznego w skutkach wypadku podczas prac polowych. Nie żyje mężczyzna, trwa ustalanie okoliczności jego śmierci.

Do zdarzenia doszło w sobotę przed godziną 13 w miejscowości Dębiny w gminie Abramów w powiecie lubartowskim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o wypadku podczas prac polowych.

Jak nam przekazano, przy ciągniku z rozsiewaczem leżał mężczyzna nie dający oznak życia. Po przybyciu na miejsce straży pożarnej oraz ratowników medycznych przystąpiono do resuscytacji krążeniowo-oddechowej. Na miejsce zadysponowano również śmigłowiec Lotniczego Pogotowia Ratunkowego.

Niestety, pomimo udzielonej pomocy życia mężczyzny nie udało się uratować. Policjanci pod nadzorem prokuratora ustalają szczegółowe okoliczności zdarzenia.

(fot. nadesłane)

Zobacz również

7 komentarzy

 1. Nikt nie zna minuty , godziny dnia. Są róźne przyczyny , jednym się udaje przedłuźyć źycie , inni nie mają tej moźliwości.

  • racja, wyrazy współczucia dla rodziny

   • w lutym prace polowe…pośpieszył się…i nie wyszło mu to na zdrowie…

    • ot agronom się wypowiedział…

     • @taa
      Rozsiewać nawóz można cały rok, tylko jaki to ma sens? Zima jest ciepła, ale jednak na prace polowe to chyba trochę za wcześnie.

    • Widać jakie macie doświadczenie z gospodarką… Aż brak słów. Rozsiewa się teraz nawozy dlatego że nie było zimy i rośliny głodują… Poza tym jest wilgoć w ziemi co pozwala na szybsze rozłożenie nawozów i pobranie przez roślinę co przekłada się na plon. A Ci co się nie znają niech się nie odzywają na ten temat… Wyrazy współczucia dla rodziny.

 2. Są rejony w Polsce, gdzie już zboże sieją. A czemu tak wcześnie? Bo nie ma śniegu, mrozu i niewielkie ryzyko, że duży mróz nastąpi nawet na wiosnę. I przede wszystkim dlatego, że jest wilgoć w glebie. Bo znowu się okaże, że na wiosnę susza i nie wschodzi.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.9016zł 0.47%
  • GBP 4.9802zł 0.68%
  • EUR 4.5477zł 0.45%
  • CHF 4.2095zł 0.23%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Zaproszenie na 100-lecie OSP w Ostrowie Lubelskim
  Fura z kapelą na pokładzie znów wyruszy w drogę. Odwiedzi kilkanaście miejscowości
  Rusza nabór do drużyny Tytanów Lublin
  Festyn Osiedlowy XIX Dzień Węglina
  Teatralny Weekend w Lublinie (PROGRAM)