Poniedziałek, 20 maja 202420/05/2024
690 680 960
690 680 960

Tragedia na szlaku kolejowym Lublin – Chełm. Nie żyje 14-latka potrącona przez pociąg

Policjanci i prokuratura ustalają szczegółowe okoliczności śmierci 14-latki, która zginęła w wyniku potrącenia przez pociąg. Zdarzenie miało miejsce wczoraj po południu w powiecie świdnickim.

Do zdarzenia doszło w niedzielę w gminie Trawniki w powiecie świdnickim. O godzinie 14:14 służby ratunkowe zostały zaalarmowane o potrąceniu przez pociąg młodej dziewczyny. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Wszystko wydarzyło się w rejonie niestrzeżonego przejazdu przy lesie pomiędzy Trawnikami a Wólką Kańską. 14-letnia mieszkanka gminy Trawniki została potrącona przez pociąg pasażerski relacji Lublin – Zamość. Jej życia nie udało się uratować. Zmarła w wyniku doznanych obrażeń ciała.

W miejscu zdarzenia przez kilka godzin pracowała grupa dochodzeniowo-śledcza oraz prokurator. Obecnie policjanci prowadzą czynności mające na celu ustalenie szczegółowych okoliczności oraz przyczyn zdarzenia.

ZOBACZ RÓWNIEŻ

O krok od tragedii na torach. Kobieta w ostatniej chwili uciekła przed rozpędzonym pociągiem ZOBACZ WIDEO

Ciężarówka roztrzaskała się na drzewie. Nie żyje kierowca ZDJĘCIA

Matka zabiła swoją 4-miesięczną córkę, sąd obniżył jej wyrok. Ziobro wnosi kasację

(fot. lublin112/zdjęcie ilustracyjne)

31 komentarzy

  1. Nie rozumiem po co takie głupie kontarze, że ze zwiny maszynisty byl wypadek.
    Otóż ta dziewczyna sama tego chciala położyła się na tort planowała to bylam tam .

    • Skoro tam byłeś_aś to dlaczego nic z tym nie zrobiłeś_aś? Stałeś_aś i się przyglądałeś_Aś? Nie rozumiem

  2. Pociag nie mial szans zachamować to byl zakret ,wiec maszynista nie zdążył zachamować sam byl w szoku z tego co widziałam bardzo się przeją tym dzieckiem.

  3. gówniara najwyrażniej chciałe wejśc pod pociąg to i weszła , nie wierzę że go nie widziała a maszynista na pewno trabił jak ją zauważył.

  4. stop_chamstwu_w_sieci

    Sredeczne wyrazy współczucia dla bliskich tej dziewczynki. Bardzo żal młodego życia. Takie czasy nadeszły że każdy myśli tylko o sobie, wszechobecny wyścig szczurów, niestety nie wszyscy dają radę. Na pomoc otoczenia liczyć nie można…… Będę się za nią modlił.