690 680 960

Tragedia na przejściu dla pieszych. Motocyklista potrącił kobietę, życia pieszej nie udało się uratować (zdjęcia)

Tragicznie w skutkach zakończył się wypadek, jaki miał miejsce w Bychawie. Na drodze wojewódzkiej nr 834 motocyklista wjechał w przechodzącą po przejściu dla pieszych kobietę. Piesza zginęła na miejscu, motocyklista trafił do szpitala.

Do wypadku doszło w piątek przed godziną 18 na ul. 11 Listopada w Bychawie. W rejonie skrzyżowania z ul. Grodzany kobieta została potrącona przez motocykl. Na miejscu interweniował zespół ratownictwa medycznego, straż pożarna oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, kierujący motocyklem jechał w kierunku Strzyżewic. Przed oznakowanym przejściem dla pieszych postanowił wyprzedzić auto, które zwalniało, gdyż przez jezdnię przechodziła kobieta. W wyniku tego potrącił pieszą. Niestety pomimo prowadzonej resuscytacji krążeniowo – oddechowej życia poszkodowanej nie udało się uratować. Kobieta zmarła w wyniku doznanych obrażeń ciała. Do szpitala został przetransportowany motocyklista.

Na miejscu pracują policjanci, którzy pod nadzorem prokuratora ustalają szczegółowe okoliczności wypadku. Droga wojewódzka nr 834 Niedrzwica Duża – Stara Wieś jest tam całkowicie zablokowana.

(fot. lublin112.pl)

125 komentarzy

 1. Drogi kto jest Kim….ja sie odnosze do konkretnej sytuacji do wypadku spodowanego przez motocykliste….kary za to nie uniknie ale dokladac nie musisz..a to w jakich kregach sie obracasz to mi nic do tego.

 2. A ty jedz do szpitala gdzie jego rodzina czeka na informacje czy jest szansa że on będzie żył. Pomyśl co piszesz.

  • Jak nie będzie, to nie będziemy musieli go z naszych podatków utrzymywać.
   Skoro wyprzedzał na przejściu bo auto przed nim chciało pieszego przepuścić to z całym szacunkiem trzeba było dobić na miejscu a ewentualną kasę która pójdzie na jego leczenie przekazań na utrzymanie koni w Janowie podlaskim bo zwierzęta są więcej warte.

  • To może jeszcze rodzina zabitej kobiety powinna pojechać do szpitala i wyrazić żal, że ich bliska ośmieliła się skorzystać z przejścia dla pieszych?
   I przeprosić, że przechodząc przez przejście dla pieszych nie zachowała większej ostrożności.
   Bo powinna to zrobić będąc najmniej chronionym użytkownikiem dróg.
   Bo potencjalnym „mordercom za kierownicą” może się zdarzyć, że łamią przepisy więc piesi powinni bardziej uważać aby nie zrobić krzywdy sobie a przede wszystkim ewentualnemu sprawcy.

   • Typowe raczej podejście rzymsko katolickie.. Tak jak święta inkwizycja wypalała żelazem..

 3. przykre biedna kobieta spoczywaj w pokoju

 4. a gdyby tak zrobili ze prawko na motor dopiero od wieku 30 lat? ciekawe ile mniej osob dzieki temu by zmarlo….

 5. panie polaku są różne kat na motocykle ale najwiecej wypadków jest z udziałem pieszych i samochodów wiec jak byś poczytał troche o wypadkach na polskich drogach życia kobiety nikt nie zwróci ale jeszcze przez wasze kom może zabrać życie jeszcze jednej osobie wystarczy ze bedzie żył ze świadomościa ze zabił osobe

  • Ale też motocykli jest o wiele mniej niz samochodów.. Kategorię ‚A’ ma pewnie co 2-3 setny facet..

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Wykopki kartoflane w Muzeum Wsi Lubelskiej
Eko Targ w Świdniku
Dożynki w Mieście czyli Dożynkowy Jarmark Lubelski
I Ogólnopolski Bieg Ariański na Nartorolkach
Trwają zapisy do CITY TRAIL!