Środa, 24 kwietnia 202424/04/2024
690 680 960
690 680 960

Tragedia w Chełmie. Mężczyzna zmarł po upadku z dachu

Wczoraj w Chełmie doszło do tragicznego wypadku. Mężczyzna, który malował dach, w pewnej chwili spadł na ziemię. Pomimo natychmiastowej pomocy zmarł.

Do wypadku doszło w piątek około godziny 12, w Chełmie na Osiedlu Działki. Podczas prac remontowych wykonywanych przez trzech mężczyzn, na dachu jednego z domów, doszło do nieszczęśliwego wypadku. W pewnej chwili jeden z nich, 49-letni mieszkaniec Chełma, spadł na ziemię.

Na miejscu interweniowało pogotowie ratunkowe i policja.

Poszkodowany mężczyzna trafił do szpitala, gdzie pomimo udzielanej pomocy medycznej zmarł. Chełmscy policjanci ustalają dokładne okoliczności zdarzenia.


Większy widok mapy2015-05-09 11:57:13
(fot. ilustr. lublin112.pl)

6 komentarzy

 1. trzeba myśleć

  Tak to jest jak się bez zabezpieczeń śmiga na wysokości.Brawura , pewność , bo mi nic się nie stanie,a potem tragedia . Raz w życiu miałem przypadek , wyszedłem na wieżę obserwacyjna w lesie , a zejśc nie potrafiłem bo w międzyczsie spadł deszcz , szczeble zrobiły sie śliskie i nie sposób było się utrzymać na drabinie, do dzis jak pomyślę to nogi mi drżą.Teraz nigdy nie wchodzę bez zabezpieczenia.

  • Nawet w żonę?

   • Jajcarz duży

    Nawet w żonę bo jak spłodzi takiego jełopa to dopiero będzie tragedyja.

    • ????????????? JAJA DUŻE- bo ci kobieta zrobiła wora na nich. I miała rację , bo silny to jesteś w ryju a nie w sypialni koliberku? Ty masz jaja? WYDMUSZKI raczej,”to jest dopiero tragedyja.”

 2. Bo tylko dekarze mogą pracować na wysokościach a nie amatorzy

 3. trzeba myśleć

  Jajcarz duży- Ty śmieciu, gimbazo masz wszystkie niedoskonałości po ojcu , bo założył skarpetkę zamiast kondoma, i to jest tragedia , dla tego kraju.

Z kraju