690 680 960

Trafił do aresztu za znęcanie się nad rodzicami

Po domowej interwencji w jednym z mieszkań w Świdniku policjanci zatrzymali 29-latka. Mężczyzna był agresywny, wczoraj sąd wydał postanowienie o tymczasowym jego aresztowaniu.

W minioną środę świdniccy policjanci interweniowali w jednym z mieszkań na terenie Świdnika. Ze zgłoszenia wynikało, że awanturuje się tam nietrzeźwy mężczyzna. Jak ustalili policjanci, 29-latek był agresywny wobec swoich rodziców.

Mężczyzna został zatrzymany i trafił do policyjnego aresztu. Jak się okazało, mieszkaniec Świdnika ma na swoim koncie podobne czyny. Policja interweniowała w mieszkaniu u tej rodziny już kilkukrotnie. Wobec mężczyzny za ten sam czyn został zastosowany w marcu 2020 r. środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania.

Wówczas mężczyzna wyszedł na wolność i ponownie dopuścił się przemocy fizycznej i psychicznej wobec swoich rodziców oraz stosował wobec nich groźby. W czwartek sąd wydał postanowienie o zastosowaniu środka zapobiegawczego w postaci tymczasowego aresztowania na okres trzech miesięcy. Mężczyźnie grozi do 5 lat pozbawienia wolności.

(fot. Policja)

4 komentarze

 1. stop biciu matek!

  Tytuł wskazywał, że zamknęli Biedronia.

  Ech.

 2. Biedni rodzice, pewnie mu na fajki nie chcieli dać i dziecko sie zdenerwowało…

 3. To zwykły frajer szkoda że tego nie przeczyta i się do mnie nie zgłosi bo chętnie mu wytłumaczę że rodziców i starszych trzeba szanowac

 4. Można się z rodzicami poklucic, ale bez przesady, lepetyna wschodnia kula szpiegula peżocik niech tam gdzie jest go nauczą zasad funkcjonowania w społeczeństwie, przyszła Kryska na Matyska

Kursy walut

 • USD 3.9478zł -0.68%
 • GBP 5.0066zł -0.26%
 • EUR 4.3327zł -0.49%
 • CHF 4.5031zł -0.32%

Polub nas