Toyota wpadła do rowu. Małżeństwo z dwójką dzieci trafiło do szpitala (zdjęcia)

Auto wypadło z drogi, następnie zjechało do rowu, po czym z impetem uderzyło w betonową studzienkę. Cztery osoby zostały ranne.

Do wypadku doszło w poniedziałek około godziny 16:20 w miejscowości Krzczonów w powiecie lubelskim. Na drodze wojewódzkiej nr 835 Lublin – Biłgoraj samochód osobowy uderzył w betonową studzienkę. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespoły ratownictwa medycznego oraz policja.

Jak wstępnie ustalono, kierujący toyotą mieszkaniec Warszawy jechał w kierunku Lublina. Nagle, z niewyjaśnionych na chwilę obecną przyczyn, zjechał z drogi, w wyniku czego auto wpadło do rowu i z impetem uderzyło w betonową studzienkę.

Pojazdem podróżowały cztery osoby: małżeństwo z dwójką dzieci w wieku 8 i 10 lat. Cała czwórka z licznymi obrażeniami ciała w tym złamaniami została przetransportowana do szpitala. Badanie alkomatem wykazało, że 40-latek był trzeźwy. Policjanci ustalają teraz szczegółowe okoliczności wypadku.

(fot. asp. sztab. Sławomir Kaźmirski)

16 komentarzy

 1. tam jest prosta i szeroka droga, jaką trzeba być amebą, aby tak przywalić 😛

  • Nie wiesz co się stało nie komentuj. Może mu ktoś wyjechał, może zle się poczuł itd. Przyczyny mogą być różne.

   • Dzik wybiegł, kuna wyszła ze schowka, bocian nisko leciał, ukrainiec oślepił z przeciwka, miał zawał albo udar, poród odbierał, dostał telefon, że kochanka w ciąży, miał postrzał w oponę, źle wyprofilowany zakręt, dziury w drodze, gdyby był tor, akurat opony miał nowe, matkobosko mu się ujawniła – tak było, nie zmyslam

   • Za to gdyby jechał rowerem, albo poruszał się pieszo – to wtedy nic nie stałoby na przeszkodzie, żeby obrażać bezkarnie.

   • Jeżeli źle się poczuł to powinien się zatrzymać i na pewno nie powinien kontynuować jazdy jako kierujący.

    • No i jeżeli źle się poczuł, to powinien udać się czym prędzej do Starosty. Tam zgłosić, to, że z uwagi na stan zdrowia składa Prawo Jazdy, gdyż ze względów zdrowotnych nie nadaje się do kierowania pojazdami.

    • Przecież się zatrzymał.

   • Możesz mieć rację. Jeżeli kierowca o takim złym stanie zdrowia, to ubezpieczyciel powinien się o tym dowiedzieć, by uwzględnić to w wycenie składki OC. Wydaje mi się, że 10-krotna wzwyżka to minimum.

  • Walnęła opon. Pasuje? Co teraz na to powiecie ameby?

 2. te „niewyjaśnione przyczyny” to bardzo często telefonik z facebookiem lub innym gównem 🙂

 3. Idiota za kierownicą. Tylko rowerów na dachu brakuje.

 4. Zasną za sterami. Ty Franiu też kiedyś zaśniesz za sterami swego trójkołowca i o Tobie będą pisać głupoty. Miło Ci będzie czytać takie pierdoły

 5. Wina kierowcy, że zjechał z drogi bezsporna, ale drogowcy takie teraz rowy kopią przy samej drodze, że każdy by studzienkę zaliczył. Kiedyś rowy były łagodniejsze i co najwyżej połamało się jakiś plastikowy element i trochę ciśnienie skoczyło. Teraz fura na złom.

 6. Jakbyś nie był taka ograniczona parową to byś jeszcze paru możliwości nie wykluczał.Tak się składa,że to mój szwagier z siostrą jechał i pękła mi opona bo na tych twoich prostych pewnie pełno gwoździ takich jak ty tępych😜

 7. żaden nie wpadł na pomysł że mogła strzelić opona „znafcy smoleńscy”

 8. Opona pękła. Jestem tą żoną. Wszyscy w szpitalu

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Zoomikołajki w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Lublinie
„Bezpieczna sobota z Mikołajem w ODTJ WORD w Lublinie”
Życie świętego Stanisława Papczyńskiego w formie rysunków na piasku
Superauta dla Hospicjum im. Małego Księcia w Lublinie
Pobiegnij leśnym szlakiem w szczytnym celu