Środa, 17 kwietnia 202417/04/2024
690 680 960
690 680 960

Tor Lublin działa dalej. Obiekt będzie dostępny dla miłośników sportów motorowych do 31 marca 2015 roku

Jak przekazała na swojej stronie internetowej Moto-Sekcja, Tor Lublin będzie nadal otwarty. Wstępnie do 31 marca 2015 r.

Jak poinformowała Moto-Sekcja na swojej stronie internetowej – Z wielką radością informujemy, że Tor Lublin będzie dostępny do 31 marca 2015. Prześlijcie informację dalej. Będzie możliwość wynajęcia Tor Lublin na wyłączność.

Umowa z właścicielem terenu została przedłużona do 31 marca 2015 r. i do tego czasu na torze będą odbywać się szkolenia i jazdy. Na chwilę obecną autami, ze względu na pogodę. Jeżeli aura dopisze w marcu, to zapewne na torze pojawią się miłośnicy jazdy na motocyklach.

Póki co dostępny kalendarz jazd na stronie Moto-Sekcji jest pusty, ale istnieje możliwość wynajęcia obiektu. O fakcie przedłużenia umowy najmu poinformowała również strona przeciwników Toru Lublin – www.tor-stop.pl. Jak piszą przeciwnicy – Widać, że Interbud nie zamierza nic na razie budować na torze.

AKTUALIZACJA
Materiał dotyczy stanu faktycznego na wrzesień 2014 r. Znalazł się na stronie głównej 11 stycznia 2015 r. przez pomyłkę w czasie edycji materiału o Torze Lublin i sytuacji, która obecnie się tam dzieje. Doszło do pomyłki w datowaniu materiałów. Za pomyłkę przepraszamy.

2014-09-29 21:14:02
(fot. lublin112.pl)

16 komentarzy

 1. dajcie spokoj juz z tym torem, halas, huk, i smrod, zrobcie sobie gdzies indziej ten tor na otwartej przestrzeni i robcie pozadne eventy

  • Byłeś tam kiedyś że pleciesz takie głupoty? W ogóle co za pajac prowadzi tą stronę tor-stop ?
   Przecież tam są teksty, jakby pisał to jakiś upośledzony człowiek

  • Porządna to jest Twoja ortografia kolego.

  • Dajcie spokój?…Przypominam tor był tu od zawsze.Najpierw giełda a potem docelowe użytkowanie toru.Kupując mieszkanie na nowym osiedlu nowi lokatorzy musza sie liczyć z obecnością toru.Jeszcze troche to bedzie co niektórym przeszkadzać bliskość Zalewu Zembrzyckiego.Co za kraj!!!! Sama mieszkam na tym osiedlu w starej części i już do tego przywykłam i nie marudzę.

  • Greg nie zróbcie sobie tor na otwartej przestrzeni tylko kup sobie mieszkanie z dala od toru. Tor był wcześniej niż osiedle więc tak naprawdę to osiedle (a raczej mieszkające na nim osoby) uniemożliwiło kontunuację motoryzacyjnej historii na tym obiekcie

 2. Lepsze to niż nic 🙂

 3. tor jest na pustkowiu takim ja twoja głowa a to ze bloki postawiono tam w 2008 to nie wina pasjonatów tylko władz miasta lepiej na torze niż na ulicy

 4. to jest już robienie ludzi w konia zresztą całe to żegnanie toru i kwoty za wjazd ostatni raz na tor… i to co się tam działo przez 2 dni to jedna wielka żenada i wstyd a teraz jeszcze znów będą go uruchamiać do 03.2015 ciekawe dlaczego??? może dlatego że ludzie wjechali ostatnio sobie po śmigać w koło…”nielegalnie” tor powinien działać dalej wystarczyło go poprostu nie sprzedawać i postawić jakieś bariery akustyczne co by ludziom w blokach nie przeszkadzało bo przecież jak kupowali mieszkania to tor nie istniał he he … jak dla mnie wstyd dla właściciela i wstyd dla miasta i wstyd że mamy takich mieszkańców wieśniaków co im wszystko przeszkadza…

 5. przeprowadz sie. tor byl pierwszy.

 6. tor był pierwszy, kto nie myślał to kupił tam mieszkanie, a teraz udaje wielce skrzywdzonego, że ktoś raz na tydzień w zimie na śniegu ćwiczy swoje umiejętności ( w lecie ok 2 razy w miesiącu) by nie jeździć jak niektóre mameje drogowe.

  • Mnie przeszkadza Kościół obok toru. Walenie dzwonów kościelnych ploszy mi konie pod maską w aucie

 7. widzicie datę artykułu?

Z kraju