Sobota, 24 lutego 202424/02/2024
690 680 960
690 680 960

To mogło zakończyć się tragedią. Zobacz nagranie (wideo)

Tragicznie mogła zakończyć się rowerowa przejażdżka dwóch nastolatek, które poruszały się na jednym rowerze po chodniku. 12-latka wiozła starszą o rok koleżankę na kierownicy. Gdy zjechały z chodnika, wpadły wprost przed jadącego renaulta.

Do zdarzenia doszło w miniony piątek około godziny 14.00 na ulicy Matysiaka w Krasnymstawie. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu renaulta z rowerem, którym jechały dwie nastolatki.

– Młode krasnostawianki wpadły na pomysł, żeby przejechać się jednym rowerem. 12-latka wiozła starszą o rok koleżankę na kierownicy swojego roweru. Poruszały się chodnikiem. Gdy dojeżdżały do skrzyżowania ulicy Matysiaka z ulicą Pocztową nie zachowały ostrożności i wjechały wprost przed wyjeżdżający z ul. Pocztowej samochód marki Renault – relacjonuje starszy sierżant Anna Chuszcza z krasnostawskiej Policji.

Mimo tego, że kierowca samochodu wykazał się czujnością i szybką reakcją, nie zdołał uniknąć zderzenia. Nastolatki po zderzeniu upadły na jezdnię. Na miejscu pojawił się zespół ratownictwa medycznego, która przewiózł jedną z nich do szpitala. Na szczęście skończyło się na kilku otarciach i siniakach.

– Policjanci zbadali stan trzeźwości kierowcy renaulta – był trzeźwy. Nastolatki zostały natomiast przekazane pod opiekę rodziców. Informację w tej sprawie policjanci przekażą do sądu z wydziału rodzinnego i nieletnich – dodaje starszy sierżant Anna Chuszcza.

46 komentarzy

  1. No i elegancko
    Nic im będzie o trzepią się jak kury spod koguta i poleca dalej
    A tak aproo… Ktoś brał ich na narkotest???

  2. Pytanie co ten Pan robił na przejściu na którym znajdowali się piesi (dwie nastolatki).

  3. ============ WITAM =======

    Młodzież musi się wyszumieć, trzeba po prostu uważać, a nie tylko gonić za swoimi sprawami.

Dodaj komentarz

Z kraju

Polityka i społeczeństwo