690 680 960

Ten sam błąd, to samo skrzyżowanie. Utrudnienia w ruchu po zderzeniu dwóch pojazdów (zdjęcia)

W sobotę po południu na skrzyżowaniu ul. Wrotkowskiej z ul. Diamentową doszło do zderzenia dwóch pojazdów osobowych. W rejonie kolizji występują utrudnienia w ruchu, jeden pas jest zablokowany.

Do zdarzenia doszło w sobotę przed godziną 14 na skrzyżowaniu ul. Diamentowej z ul. Wrotkowską w Lublinie. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zderzeniu dwóch pojazdów osobowych. Na miejscu interweniowała straż pożarna oraz policja.

Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierowca pojazdu marki Dacia poruszał się ul. Diamentową od strony ul. Krochmalnej i podejmował manewr skrętu w ul. Wrotkowską. Mężczyzna wjechał na skrzyżowanie i po chwili w bok jego pojazdu uderzył nissan, którego kierująca poruszała się od strony ul. Romera w kierunku wiaduktu.

W zderzeniu pojazdów na szczęście nikt poważnie nie ucierpiał. Jeden pas w kierunku ul. Krochmalnej jest zablokowany, podobnie zablokowany jest również jeden pas w stronę ul. Wrotkowskiej. Strażacy zabezpieczają miejsce kolizji. Trwa ustalanie jej szczegółowych okoliczności.

(fot. lublin112.pl, nadesłane Kamil, Artur)

8 komentarzy

 1. Nastepny frajer potraktował to skrzyżowanie jako rondo.

 2. LSW żądzi

 3. Powód? Nie przestrzeganie znaku zakazu B-20. Jest to znak bardzo często ignorowany przez kierowców. I oto efekt

 4. Nic się nikomu nie stało? Ok i bardzo dobrze 1 gamoń wyeliminowany na parę miesięcy miejmy nadzieję !

 5. Nierozgarnięta fleja to nie mężczyzna. Błąd w druku.

 6. Znak STOP. Czerwone pasy na jezdni to wszystko za mało dla pustaków, ale…… jest rozwiązanie. Trzeba tam postawić ruskiego z ostrą i kałachem na parę dni ” do pilnowania” przepisów to wypadki się skończą. Przynajmniej te drogowe.

 7. LSW -Górą.

  • Lsw od pół roku tylko LU ALE wyjazd od wrotkowskiej to masakra światła 100 metrów dalej i dalej i dalej wjazd na osiedle jest ważniejsze

Kursy walut

 • USD 4.3742zł 1.7%
 • GBP 5.3417zł 0.85%
 • EUR 4.6911zł 0.2%
 • CHF 4.7623zł 1.39%

Polub nas