Czwartek, 22 lutego 202422/02/2024
690 680 960
690 680 960

Taksówkarze w ramach protestu przejechali przez miasto. Manifestacja przebiegała spokojnie (zdjęcia, wideo)

Około 40 taksówek w ramach ogólnopolskiego protestu przejechało ulicami Lublina. Środowiska taksówkarzy domagają się objęcia branży wsparciem finansowym w ramach projektowanej tarczy antykryzysowej.

30 komentarzy

 1. Ja tu widzę jedną korporację w głównej roli. Tą samą co przykleiła się do wcześniejszych lewackich babskich protestów. Czy to przypadek?

 2. protestować każdy może

  A na wsparcie lapertowego protestu to mieli kasę a teraz to płacz że Rząd ma się dokładać bo ludzie nie jeżdżą. Jak będzie tanio to ludzie będą jeździli. Skoro opłaty są tak drogie to można zawiesić działalność. Wszyscy mają teraz gorzej i nie rozumiem dlaczego taryfiarze myślą że mają najgorzej.

 3. Od siedzenia w domach i brania za friko kasy nic nie zbudujecie. Wozić posiłki , przesyłki,panie z LGBT itp. albo zmieniać branżę. W większości jest to dodatkowy dochód mundurowych, emerytów . Konkurujcie ceną i jakością z boltem a będzie git i rynek będzie wasz.To nie lata 80- te .

  • Jak można konkurować cena z kimś kto jest dotowany milionami dolarów? Proponuję najpierw się zastanowić , albo przemyślec co się pisze . No chyba że nigdy nie prowadziło działalności gospodarczej albo.jezdzi tylko zatankowanym autem taty… Wtedy nie zna się pojęcia kosztów

 4. powoli cała Polska wyjdzie na ulice , nie pamiętam rządów nawet za komuny by taka rozpierducha była w kraju , takich nieudaczników nie było u żłobu nigdy

 5. Oprócz lewactwa nikt nie wyjdzie.

 6. Hahaha.40??? Błazenada…

 7. Jestem nieco zaskoczona, przecież rząd tej strefy zawodowej akurat nie zamknął, nie zauważyłam żeby zninkely z ulicy taxi i bolty, no chyba że walczycie z boltani, ale to pomyliły się wam się postulaty

 8. „Ktosiu” inteligentko a zauważyłas że rząd zamknął gastronomie,kluby,puby i wiele innych branż tym samym pozbawiając klientów taksówkarzy?Resztę dzbanow porównujących ceny bolcow nie płacących podatków i zusu do legalnej taksówki szkoda komentować..

Z kraju

Polityka i społeczeństwo