Czwartek, 23 maja 202423/05/2024
690 680 960
690 680 960

Tak doszło do wypadku z udziałem trzech pojazdów na drodze wojewódzkiej. Mamy nagranie (wideo)

Wczoraj w Woli Piaseckiej pod Piaskami doszło do groźnie wyglądającego wypadku. Na nagraniu, które otrzymaliśmy, widać zderzenie trzech pojazdów – dostawczego, osobowego oraz ciężarówki. Jedna osoba trafiła do szpitala.

Do wypadku doszło w czwartek około południa na drodze wojewódzkiej nr 836 w Woli Piaseckiej pod Piaskami w powiecie świdnickim. Służby ratunkowe otrzymały zgłoszenie o zdarzeniu drogowym z udziałem trzech pojazdów. Na miejscu interweniowała straż pożarna, zespół ratownictwa medycznego oraz policja.

Policjanci ustalili wstępnie, że kierujący dostawczym fiatem podjął manewr wyprzedzania poruszającego się przed nim pojazdu. Po skończonym manewrze wyprzedzania, nie wyhamował i uderzył w renaulta. Siła uderzenia sprawiła, że auto osobowe zostało wepchnięte na naprzeciwległy pas ruchu i uderzyło w cysternę. Pojazd dostawczy ostatecznie zatrzymał się w przydrożnym rowie. W wyniku wypadku ucierpiała jedna osoba. Kierująca osobówką trafiła do szpitala.

Utrudnienia w ruchu trwały kilka godzin. Świdniccy policjanci prowadzą czynności w sprawie tego zdarzenia. Całe zdarzenie zarejestrowała samochodowa kamerka. Nagranie otrzymaliśmy od naszej Czytelniczki. Publikujemy ku przestrodze!

39 komentarzy

  1. W 2020 roku niemal w tym samym miejscu kierujacy peugeotem potrącił rowerzystkę i uciekł
    Kobieta zmarła.
    Został odnaleziony odbywa lub już wolny

  2. ,.,.,.,.,.,.,.,.,.fsb

    Nagrywający,bus i tir mieli duże prędkości,bus był najszybszy,niestety renault jechał wolno i nie patrzył w lusterka, że zbliża się bus -taran i go staranuje.Busiarz prawy kierunkowskaz włączył prawidłowo,ale czemu nie poświęcił uwagi oceny wolno jado ago przed nim pojazdu ,tego nie wiem,zero wyobraźni,nie miał żadnego planu na manewr wyprzedzania

  3. Samochód osoby nagle stał na środku szosy? Jak dobrze widzę bez kierunkowskazów czy świateł awaryjnych. Więc prędzej czy później dostał by strzała w dupe.

Dodaj komentarz