Wtorek, 21 maja 202421/05/2024
690 680 960
690 680 960

Szukali go blisko miesiąc, przeczesywali pola i lasy. Dziś natrafiono na zwłoki 65-latka

Od ubiegłego miesiąca policjanci, strażacy, leśnicy a także okoliczni mieszkańcy przeczesywali pola i lasy w poszukiwaniu zaginionego 65-latka. Dziś natrafiono na zwłoki mężczyzny.

Zakończyły się poszukiwania 65-letniego mieszkańca Jedlanki w powiecie łukowskim. Mężczyzna w połowie marca wyszedł z domu i ślad po nim zaginął. Kiedy przez kilka dni nie wracał, jak też nie nawiązał kontaktu z najbliższymi, jego rodzina zaalarmowała o zaginięciu policję.

Akcja poszukiwawcza prowadzona była na bardzo dużą skalę. Sprawdzano pobliskie tereny i zabudowania, ustalano z kim 65-latek się w ostatnim czasie kontaktował, jak też weryfikowano wszelkie informacje mogące naprowadzić na trop zaginionego. Do działań zaangażowano też duże siły strażaków. Za pomocą quadów penetrowali oni okoliczne lasy i nieużytki.

Jak wyjaśnia asp. szt. Marcin Józwik z Komendy Powiatowej Policji w Łukowie, ogromną pomoc wnieśli też mieszkańcy Jedlanki i okolicznych miejscowości, którzy włączyli się w poszukiwania. Pomimo wysiłków tak wielu osób, działania nie przynosiły jednak rezultatu. Aż do dzisiaj.

W środę w godzinach popołudniowych policjanci zostali powiadomieni o zwłokach mężczyzny. Okazało się, że to zaginiony mieszkaniec Jedlanki. Ciało znajdowało się kilka kilometrów od miejsca zamieszkania 65-latka. Teraz funkcjonariusze pod nadzorem prokuratora ustalają szczegółowe okoliczności i przyczyny śmierci mężczyzny.

6 komentarzy

  1. Jasne bo tak szukali znam aż za dobrze te policyjne mądrości poszukiwawcze z własnego terenu

  2. Reakcjo, wiecie może coś na temat wczorajszej akcji policji i innych służb prowadzonej w Starym Gaju i okolicy Lublina Zachodniego? Kilka radiowozów, kilka karetek, SOKiści z psami, policjanci przeczesujący las ze „szperaczami” Szeroko zakrojone działania, a w mediach cisza :O Jakieś ćwiczenia, czy coś poważnego? 🙂

  3. Szukali 100 km od Jedlanki a on zgubiony był kilka kilometrów od domu. 🤣🤣🤣🤣🤣🤣🤣

  4. Georg, no to trzeba było iść samemu szukać! Znaleziono aż kilka km od domu

Dodaj komentarz