690 680 960

Szukali go, aż w końcu znaleźli. W Holandii

Policjanci z Łęcznej doprowadzili do zatrzymania 28-latka, który był poszukiwany przez organy ścigania za popełnienie wielu przestępstw, w tym kradzieży i oszustw. Mężczyzna ukrywał się przed wymiarem sprawiedliwości przez ostatnie 4 lata, co skutkowało wydaniem wobec niego 12 listów gończych oraz 11 nakazów ustalenia miejsca pobytu. Ostatecznie został zatrzymany w Holandii.

Dzięki skrupulatnym ustaleniom policjantów z Zespołu Poszukiwań i Identyfikacji Osób łęczyńskiej komendy ustalono miejsce przebywania 28-letniego mieszkańca powiatu łęczyńskiego.

Mężczyzna poszukiwany był 12 listami gończymi oraz 11 nakazami o ustalenie miejsca pobytu. Na swoim koncie ma oszustwa i kradzieże. Od 4 lat ukrywał się przed polskim wymiarem sprawiedliwości poza granicami kraju. Wydany został za nim Europejski Nakaz Aresztowania.

Działania łęczyńskich policjantów doprowadziły do zatrzymania 28–latka. Mężczyzna został zatrzymany na terenie Holandii przez miejscowych policjantów. Został już przewieziony do jednego z aresztów śledczych w Polsce, gdzie będzie odbywał zasądzone przez sąd kary pozbawienia wolności.

(fot. lublin112.pl\ilustracyjne)

6 komentarzy

 1. Uciąć obydwie łapy i po problemie

 2. Artykuł o złodzieju co ma aŁdi.
  Znakomite miejsce by ponarzekać, że:
  -rowerzyści nie mają OC
  -piesi łażą po chodniku bez tablic rejestracyjnych
  -policja nakłada mandaty na sprawców wykroczenia za wykroczenia, które popełnili

 3. Coś nowego , zazwyczaj czekają aż sami wpadną przy okazji.

 4. No w końcu nas też okradł na 6000tysiecy euro w Holandii

 5. Nie ma już Holandii, od jakiegoś czasu są Niderlandy .

 6. Przestepstwa opisane w tym artykule nie podlegaja zastosowaniu europejskiego nakazu zatrzymania, co jest typową propagandą autora tego artykułu.

Kursy walut

 • USD 4.1903zł -1.17%
 • GBP 5.2543zł -0.31%
 • EUR 4.5148zł -0.36%
 • CHF 4.6332zł -0.52%

Polub nas