Szturm klientów na nową stację paliw w Lublinie. Nie mieli czym handlować, musieli zamknąć przed czasem (zdjęcia)

W dniu otwarcia nowej stacji paliw, z obiecanego przez właścicieli najtańszego w Polsce paliwa postanowiło skorzystać tak dużo kierowców, że ostatecznie się ono skończyło. Przez cały dzień przed obiektem ustawiały się długie kolejki.

W sobotę miało miejsce otwarcie pierwszej w Lublinie stacji paliw Pegas Grupa. Z tej okazji właściciele obiektu zapewnili, że przez cały weekend będą sprzedawać paliwo najtaniej w Polsce. Sprawiło to, że już od rana ustawiały się kolejki kierowców, zachęconych niskimi w porównaniu do konkurencyjnych stacji cenami.

Tak było do wieczora, kiedy to okazało się, że stacja nie ma już czym handlować. Po prostu w zbiornikach zabrakło paliwa. W związku z tym była konieczność zamkniecia stacji przed czasem. Na miejscu cały czas znajdują się jednak pracownicy, którzy informują wciąż przyjeżdżających klientów, aby przełożyli tankowanie na jutro.

Stacja Paliw należy do Grupy Pegas. Jest to prywatna polska firma, która istnieje na rynku od 25 lat. Zajmuje się głównie hurtową sprzedażą paliw, jednak od 15 lat rozwija własną sieć stacji paliw i myjni samochodowych. Głównymi dostawcami paliw są Orlen i Lotos. W 2019 roku firma sprzedała blisko 200 milionów litrów paliw.

(fot. lublin112.pl)

Zobacz również

88 komentarzy

 1. Bez kolejek ON3.88 na artusie w Jastkowie. Ja jeżdżę bo 70 litrow tygodniowo tankuje. 70gr (taniej niż statoil) x70L= 49zł na zbiorniku. 4zbiorniki w miesiącu daje ok 200zł. Do Jastkowa daleko nie ma. Na „cebularze zostanie”

  • Jeśli lubisz sponsorować ludzi którzy majątek budują na cudzej krzywdzie i nie dbasz o silnik w swoim aucie to idealny wybór.

  • bo do twojego można wlać smołę i też pojedzie – w twoim szrocie ruska technika.

  • człowieku… 😀 o czym ty piszesz… Artus i dobre paliwo…. Zatankuj w końcu DOBRE i wtedy pogadamy ile km przejedziesz na zatankowanym a na tym z Artusa. ZDZIWISZ SIE!!! o kondycji twojego silnika po tym paliwie już nie wspomne…

 2. Janusze polskiego biznesu, stać po 3 godziny by zaoszczędzić 20 zł.

 3. Tam nikt dłużej niż pół godziny nie stał

 4. Drodzy użytkownicy internetu czytam i nie wierzę jaka zawiść panuje w naszym społeczeństwie dać wav prawo do broni palnej i dodać koronkę i nie ma korków na ulicach ,jest luźniej na świecie i zapewne było by taniej na wszystkim popyt/podaż a czy ktoś się zastanowił przy takiej promocji cenowej ile ml wchodzi na 1 litr płynu kiedyś skorzystałem z takiej promocji i zatankowałem prawie 70 l w zbiornik 65 litrowy podjeżdżając pod dystrybutor gdzie nie paliła się jeszcze kontrolka rezerwy także z tymi promocjami ostrożnie a chyba każdy wolał by kupować taniej niż drożej w obecnej sytuacji

 5. pytanie z innej strony
  policja nie zainteresowała się blokującymi bez sensu samochodami ulicę?

 6. nie zdążyłem kurła

 7. szofer z węglina

  Dlaczego nikt nie chce stacji po Tesco? Ruch samochodowy tam zwykle duży.

 8. Czyli ostatni zatankowali szlam z dna zbiornika…

 9. To ile to paliwo kosztowało na tej stacji? Bo nikt nie pisze o tym.

 10. pROMOCJA,ROZUMIEM!! GDZIE JEST STRAZ MIEJSKA ??
  TO WOLNO STAC PRZY CIAGŁEJ LINII I PRZY SKRZYZOWANIU 111
  BRAWO.PRZEPISY RUCHU SIĘ ZMIENIŁY ???
  GDZIE JEST POLICJA ????

 11. na uj memy, skoro to real, uwielbiam takie obrazki xD

 12. W Jastkowie wczoraj tankowałem 3,77 ON oraz 3.99Pb nie wiem po co tyle stać było innym w kolejce różnica tylko około 8gr na ON,co nie którzy byli gorsze od świni gdyż przyjeżdżali z balonami w bagaznikach.az dziwne że celnej nie było na miejscu.bydo i tyle bardzo dużo rej.LPU,LSW,LPA oraz LUB.

 13. Bo do trahtora bedzie.hahah

 14. Jezzuuu jak mozna tankować na Artusie….

 15. Zbiorniki na paliwo są po 50.000l. Nie dziwne, że się skończyło a w ciągu dnia nie ma jak dolać.

 16. No i się że stało – gaz był 1,79 jest 1,99 jeden z najdroższych w Lublinie

 17. Te zdjęcia to ewidentna ustawka. Środkowy dystrybutor sprzedawał tylko benzynę 98, więc przez dwa dni nieliczni z niego korzystali (tak jak ja i później miałem pretensje jakiegoś kapelusznika, że on chciał wlać do swojego 20 letniego szrota 95, a zasugerował się mną – normalnie jakby to była moja wina, że wlałem droższe paliwo, a nie przez brak informacji od pracowników stacji, że tam jest tylko 98 – przez to stałem w kolejce kilkanaście minut nie potrzebnie). Większość tankujących to złotówy, albo przedsiębiorcy – każdy na fakturę (pobieraną po raz pierwszy), a panie przy kasie, jakby im ktoś jakiegoś spowalniacza dodał i bez przerwy gadające przez komórki. Dystrybutory wydawały paliwo jakby w zwolnionym tempie. Chyba specjalnie tak to działało, aby mniej klientów skorzystało z promocji.

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.9563zł 0.15%
  • GBP 5.1269zł -0.26%
  • EUR 4.6188zł -0.31%
  • CHF 4.3197zł -0.3%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  Spektakl słowno – muzyczny „Nasz papież” w Katolickim Uniwersytecie Lubelskim
  Targi marki Festool w Lublinie. Przedstawią rozwiązania dla branży stolarskiej i budowlanej
  Nabór do drużyny cheerleaderek – Perełki Tytanów
  „Obieraczki kapuściane” w Muzeum Wsi Lubelskiej
  Uroczyste obchody 81 rocznicy masowego mordu w Szczuczkach