Środa, 24 kwietnia 202424/04/2024
690 680 960
690 680 960

Szedł z nożem ulicą, ugodził nim dwa psy

Lubartowscy policjanci zatrzymali mężczyznę, który odpowie za ugodzenie nożem dwóch psów. Wkrótce 40-latek stanie przed sądem, grozi mu kara pozbawienia wolności do lat 3.

W czwartek po południu policjanci z Lubartowa otrzymali zgłoszenie, z którego wynikało, że jedną z ulic miasta idzie mężczyzna z nożem w ręku. Mężczyzna miał zachowywać się dziwnie i nerwowo.

Dyżurny natychmiast wysłał na miejsce patrol prewencji, który zatrzymał 40-latka. Po chwili na miejscu pojawił się zgłaszający, który oświadczył, że mężczyzna ten przez płot ugodził nożem dwa psy rasy York. Na miejsce dotarły również właścicielki czworonogów, które natychmiast przewiozły psy do lecznicy.

Zatrzymany miał przy sobie nóż, którym najprawdopodobniej ugodził zwierzęta. Nie są znane przyczyny jego zachowania i agresji wobec psów. 40-latek został zatrzymany i przewieziony do lubartowskiej komendy.

Mężczyzna ten był już wcześniej znany policjantom z innych interwencji. Za znęcanie nad zwierzętami grozi mu teraz nawet do 3 lat pozbawienia wolności.

(fot. Policja Lubartów)

20 komentarzy

  1. Bronił się przed pogryzieniem.

  2. Zaje…łabym skur… na!

  3. Biedne pieski. ? Mam nadzieję, że wszystko będzie z nimi dobrze. A tego potwora powinni wsadzić do więzienia!

Z kraju