Szarpał i bił żonę, groził jej pozbawieniem życia. Oddał strzał z broni gazowej (zdjęcia)

Najbliższe miesiące spędzi w areszcie mieszkaniec gminy Kodeń. Mężczyzna stanie wkrótce przed sądem i odpowie za znęcanie się na swoją żoną.

W minioną sobotę policjanci z Terespola przyjęli zgłoszenie o domowej awanturze na terenie gminy Kodeń. Zgłaszająca relacjonowała, że mąż jest wobec niej agresywny i używa broni gazowej.

Policjanci interweniujący na miejscu ustalili, że 45-latek w stanie nietrzeźwości wszczął awanturę domową, w trakcie której zaczął szarpać oraz bić kobietę, a także groził jej pozbawieniem życia. W trakcie całego zdarzenia mężczyzna dodatkowo wyszedł na podwórko, gdzie oddał strzały z broni gazowej.

Agresywny mężczyzna został zatrzymany przez policjantów i przewieziony do policyjnego aresztu. Mundurowi zabezpieczyli także broń, na którą 45-latek nie miał pozwolenia.

Zebrany w sprawie materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie mężczyźnie zarzutów. Wczoraj Sąd Rejonowy w Białej Podlaskiej przychylił się do wniosku policji i prokuratora stosując wobec 45-latka środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztowania na okres 3 miesięcy. O dalszym jego losie zadecyduje sąd. Za popełnione czyny grozi kara do 8 lat pozbawienia wolności.

(fot. Policja Biała Podlaska)

11 komentarzy

 1. na gazówke trzeba pozwolenie???

 2. Na „gazówke „pozwolenie ? piewsze słysze

 3. A mógł ja rozjechać samochodem pod domem. Powiedzieć, że była ubrana na ciemno, do tego, że wtargnęła przed maskę a na forum Lublin112 by mu jeszcze współczuto, że przez durną pieszą ma kłopoty.
  Oczywiście mogło stać się całkowicie odwrotnie, i to małżonka mogła przejechać pieszą męską amebę. „Panie Policjancie. Pijak sam wlazł mi pod koła!”
  Wtedy współczulibyśmy oczywiście kobiecie.

 4. Bez zezwolenia legalnie się kupuje

 5. No i po co te śluby??

 6. A to napewno gazówka, czy PAK, bo to różnica?

  • O tym sie nie dowiemy, pewnie to redakcyjna tajemnica.

  • Z pistoletami na amunicję PAK 9mm chyba się coś zmieniło w 2015. Tak na szybko przeglądając temat, nie ma już powyższych w ofertach znanych firm. Dogrzebałem się do opinii CLK z 2015r gdzie uznają to za broń palną… Wpisz frazę w google „pistolet na amunicję PAK legalność” wyskoczy jako drugie. To niestety Polska….

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

WeFilm – Lubelskie Dni Filmu
Wielki finał piłkarskiego Turnieju Wolności w województwie lubelskim
„Obieraczki kapuściane” w Muzeum Wsi Lubelskiej
Kazimierskie Święta Sąsiada
Trwają zapisy do CITY TRAIL!