690 680 960

Sygnał od Czytelnika. Wyprzedzał na podwójnej ciągłej, na przejściu dla pieszych (wideo)

Nasz Czytelnik zarejestrował niebezpieczne manewry na drodze kierowcy volkswagena. Wyprzedzał on na podwójnej ciągłej, a także na przejściu dla pieszych.

Kilka dni temu na ul. Mickiewicza nasz Czytelnik zarejestrował kierowcę volkswagena, który z dużą prędkością przemknął obok jego pojazdu, nie zważając na to, że manewr wyprzedzania wykonywał w miejscu niedozwolonym.

Co więcej, kierowca kontynuował jazdę lewym pasem, a następnie wyprzedził na przejściu dla pieszych pojazd dostawczy. Swój manewr zakończył na kolejnym z przejść dla pieszych, znajdujących się w rejonie szkoły podstawowej.

Obecnie są wakacje, ale na co dzień w tym miejscu wielu pieszych pokonuje oba przejścia, w tym dzieci. Tego typu zachowanie na drodze jest skrajnie nieodpowiedzialne.

(fot. wideo nadesłane)

44 komentarze

  1. Zgłaszać od razu takich ….niech ci wszyscy im podobni wiedzą że też mogą nagle dostać wezwanie na komisariat …dalej tak jezdzijcie uposledzeńcy umyslowi ….nie znacie dnia ani godziny kiedy ktoś was nagra …fakt ze kary śmieszne ,ale pzrynajmniej na komendę wezwanie dostaniecie i z dowodzikiem trzeba się bedzie zglosić …zawsze to jakaś uciążliwość i to dla niektórych większa kara niż te kilkaset zl mandatu

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Ireneusz Krosny „Mowa ciała” w amfiteatrze na Poczekajce
Zaproszenie na terenowe akcje poboru krwi
Rekrutacja do drużyny futbolu australijskiego
Światowy Dzień Zwierząt – Dzień Otwarty Schroniska
Seniorze! Jak nie dać się jesiennej chandrze, nie nudzić się w domu, a przy okazji zaoszczędzić? Wszystkiego dowiesz się w Galerii Olimp!