690 680 960

Sygnał od Czytelnika: „Podrzucają śmieci, za których nadmiar muszą dodatkowo płacić”. Wszystko nagrywa kamera (zdjęcia)

Pomimo tego, że wiata śmietnikowa przy jednej z ulic Lublina jest monitorowana i oznaczona stosownym znakiem, nie przeszkadza to zupełnie osobom podrzucającym pod nią śmieci. Muszą się one liczyć z karą, ponieważ wszystko rejestrują kamery monitoringu.

38 komentarzy

 1. Na kurantowej z pobliskich domków non stop wyrzucają śmieci do blokowych śmietników. Bo po co podpisać umowę na wywóz śmieci lepiej komuś podrzucać swoje… buraki

 2. tak rzekomo bogaci „oszczędzają” pieniądze kosztem innych. „Czemu bogaty – bo chamowaty”

 3. To jest robota WIEŚNIAKOW. Wszędzie tak jest,w małych miejscowościach jest gorzej. Tam nagminnie są przywożone śmieci z okolicznych wiosek , wieczorem samochodami. Ci bogatsi wieśniacy teraz mają nowe piece i nie palą już śmieciami więc przywożą i podrzucają do miasta.

  • Wieśniaków? Nie ma czegoś takiego jak wieśniak albo miastowy, człowiek albo jest chamem i prostakiem albo nie, to gdzie mieszka ma najmniejsze znaczenie.

 4. Tak samo jest na Harnasiach

 5. Na Kośminku koło Felina z domków jednorodzinnych podrzucają śmieci regularnie. Dzisiaj w zewnętrznym kontenerze na plastik była wielka torba ze zmieszanym syfem. No krew człowieka zalewa…

Kursy walut

 • USD 4.2928zł 0.29%
 • GBP 5.2571zł -0.51%
 • EUR 4.692zł -0.34%
 • CHF 4.7023zł -0.26%

Polub nas