Sygnał od Czytelnika. Ekspresowa zmiana znaku po naszej publikacji

W miniony czwartek informowaliśmy, że na jednej z ulic Lublina został ustawiony zły znak w strefie płatnego parkowania. O sprawie powiadomił nas Czytelnik.

W miniony czwartek nasz Czytelnik zwrócił uwagę na znak przy ul. Karskiego w Lublinie. Oznakowanie znajdujące się w strefie płatnego parkowania było błędne.

– Spotkałem ciekawy znak. A mianowicie znak pokazujący jak parkować. Okazuje się, że pokazuje by parkować tyłem do kierunku jazdy, na jednokierunkowej ulicy Karskiego w Lublinie, przy nowym biurowcu – napisał do nas Czytelnik.

Zdjęcie umieściliśmy na naszej stronie na Facebooku. Jakież było zdziwienie naszego Czytelnika, kiedy na drugi dzień zobaczył stojący w tym miejscu prawidłowy znak.

– Znak poprawiony. Reakcja błyskawiczna. Czekamy by wszystkie poprawki następowały z taką szybkością – napisał Czytelnik i przesłał nam zdjęcie prawidłowego już znaku.

(fot. nadesłane Grzesiek)

Zobacz również

18 komentarzy

 1. Bardzo współczuję drogiemu ‚czytelnikowi’ braku zajęcia i zarazem zazdroszczę problemów.. Żebyśmy wszyscy takie mieli 🙂

  • Twoja odpowiedź jest żałosna.

  • Sytuacja wcale nie jest błaha. Gdyby znak pozostał, to straż miejska miałaby podstawę do ukarania kierowcy mandatem za złe parkowanie.

   • Zank dalej jest błędny. Otóż teraz pokazuje aby parkować przodem, ale jak najbliżej lewej strony (budynku) tak aby z prawej było przejście po chodniku. Dodatkowo jezdnia na znaku jest za szeroka, a chodnik za wąski. Tyle w temacie, do poprawki jeszcze raz.

    • Tak to prawda, znak jest zły pomimo, że został poprawiony 🙂 generalnie nie ma takiego znaku 🙂 więc nasza radość była przedwczesna, wkrótce więcej informacji, wysłaliśmy w tej sprawie zapytanie do UM Lublin.
     Pozdrawiamy

 2. T-30a, ten znak nie określa w którym kierunku ma stać pojazd tylko że ma stać na chodniku równolegle do krawędzi jezdni!
  Pięknie, teraz mamy znak który nie znajduje się zbiorze znaków informacyjnych!

 3. Kto wie ten wie gdzie są darmowe miejscówki w strefie bo wynikają z błędów tego typu a UBecji kij do tego, dziwni to ludzie co z nudów takie rzeczy wymyślają zamiast korzystac, nasze miasto jest pod tym względem rygorystyczne dajmy na to taki Budapeszt niby strefa wszędzie a na obrzeżach można za darmo zaparkować bo tez znają miejscówki sporne, (wystarczy poprosic o info po angielsku Węgrów pomocni ludzie) i do tego można w spokoju sie napic legalnie na dworze w wydzielonych miejscach. I to sie nazywa miasto przyjazne mieszkancom.

 4. TYLKO JEDNO PYTANIE – KTO PONIÓSŁ KOSZTA WYMIANY – CZY GŁUPEK MONTUJĄCY OZNAKOWANIE ; CZY JAK ZWYKLE ZA GŁUPOTĘ URZĘDNIKÓW ZAPŁACĄ LUBLINIANIE – CHCIAŁBYM BY 112 WYJAŚNIŁA TEMAT

  • Co się głupio pytasz jak to „oczywista oczywistość” że za wszystko: znak, pensje biurw i urzędasów i ich błędy, zapłaci… kto? Tamta pani i tamten pan bo płacą podatki… naiwniaki… HaHa…! Więcej: zapłacą też za moje 500+ i inne +… bo mi się należy… za co..? nie mam pojęcia ale mi się należy… Kocham ten kraj…!!!!

   • Należy się za to, że poprzednie ekipy zlikwidowały cały przemysł, wszystkie miejsca pracy i nikt tu łaski nie robi. Ty tego nie rozumiesz ale ten dodatek jest dla twoich dzieci żeby one w przyszłości więcej rozumiały i były świadome wyboru tych którzy nigdy nie byli ubekami ani bolkami.

  • Lublinianie to w pierwszej kolejności będą musieli zapłacić za twoje douczanie w temacie obsługi klawiatury.

 5. Bo ludziom potrzeba jest milion znaków bo logiczne myślenie nie jest ich mocną stroną. Nie ma zakazu? To zrobię tak, że będę coś robił aż ten zakaz postawią. W tym przypadku czytelnik mógł wysłać jakieś zdjęcie czy pojazdy mają problem z parkowaniem czy po prostu to takie szukanie h. do d.

 6. Na zjeździe z wiaduktu jadąc od strony lasu (pętla) w kierunku miasta ulicą Filaretów przed stacją Lukoil jest zjazd na ścieżkę, przed którym stoi zakaz skrętu w prawo (dotyczy tego zjazdu), a w rzeczywistości miał dotyczyć wyjazdu ze stacji Lukoil, który to wyjazd jest jednokierunkowy.

 7. Jeśli dobrze widzę, to tam nie ma znaków poziomych więc to nie jest płatny parking!!! Ostatnio Zdim umorzyło mi karę administracyjną za brak biletu ponieważ takie miejsce musi być oznaczone znakami pionowymi oraz poziomymi!

  • Zgadza się.
   Ale nie zapominaj o tym przy poruszaniu się po parkingach, na których są tylko jakieś trójkąty namalowane – bez znaków pionowych.

   • Redakcja 112 Lublin powinna zająć się wyłudzaniem pieniędzy od podatków przez zdim, ponieważ pomimo tego że wiedzą że bezprawnie wystawiają mandaty to i tak to robią! Jest wiele miejsc w Lublinie gdzie nie ma poprawnego oznakowania np. pod hotelem Wiktoria itp. a inkasent bezczelnie wypisuje mandatu (przepraszam karę administracyjna!) Wg. Mnie wyłudzają pieniądze.

    • A co tam jest nie tak z oznakowaniem ;)?
     Chętnie się zajmiemy. Prosimy o kontakt na FB, mailem.
     Pozdrawiamy!

Pracapraca.lublin112.pl

  Kursy walut

  • USD 3.8198zł 0.7%
  • GBP 5.3015zł 0.03%
  • EUR 4.5503zł 0.43%
  • CHF 4.158zł 0.18%

  Polub nas

  Materiały wideo

  Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
  Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
  99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
  W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
  W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

  Co? Gdzie? Kiedy?

  „Rozkopaczew na Off-road-zie”: Trzydniowa impreza o wyjątkowo szczytnym celu
  Komicy wystąpią w Plenerze
  Powitanie wakacji nad zalewem Zimna Woda w Łukowie
  Powitalnie Lata w Krasnymstawie. Na scenie Słowianki, Solaris i Sztywny Pal Azji
  Noc Świętojańska w Jaszczowie. Będzie puszczanie wianków i pokazy ognia