Wtorek, 05 marca 202405/03/2024
690 680 960
690 680 960

W Świdniku rusza remont kolejnego odcinka al. Lotników Polskich

W nadchodzącym tygodniu kierowcy powinni spodziewać się utrudnień w ruchu w rejonie zakładu PZL Świdnik. Rozpocznie się bowiem remont al. Lotników Polskich.

Choć al. Lotników Polskich w Świdniku przeszła w ostatnich latach przebudowę, co spowodowało, że komfort jazdy znacznie się poprawił, to jednak wciąż pozostał odcinek prowadzący do PZL Świdnik oraz Parku Przemysłowego, gdzie nawierzchni od lat nie dotknęła ręka drogowców. Wkrótce się to zmieni, gdyż od nadchodzącego tygodnia rozpoczną się prace w tym miejscu.

Blisko 200 metrowy odcinek zostanie wyremontowany. Oprócz nowej nawierzchni drogowcy wybudują pas, przeznaczony dla postoju samochodów ciężarowych. Mianowicie ciężarówki oczekujące na wjazd do pobliskich zakładów do tej pory blokowały jezdnię, co utrudniało ruch innym pojazdom.

Inwestorem przebudowy jest Gmina Miejska Świdnik, która za prace zapłaci 800 tysięcy zł. Drogowców w tym miejscu kierowcy powinni się spodziewać aż do końca listopada. Przez ten czas będą występowały spore utrudnienia w ruchu.

(fot. lublin112)
2014-10-11 20:14:15

5 komentarzy

 1. a co mnie interesuje chamburg? strona wyraznie ma adres lublin112 a nie chamburg112…

 2. Dzięki za informacje. Nie będę się denerwował jadać tam codziennie z paczkami.

  Ojojoj cebulak się zdenerwował. Sądzę że zazdrościsz po prostu Świdnikowi i tyle,duma urażona:)

  • Słuszna uwaga Wiklinowy nocniku.

   Jak u nas w mieście jak zaczynają remont głównej alteri to nic nie napiszecie, natomiast o jakiejś zapyziałej uliczce wiejskiej info jest.

   A czego to można zazdrościć tej murowanej wsi Panie Kurierze ?

 3. Wszystkiego mecenasie, wszystkiego.

Z kraju

Polityka i społeczeństwo