Światowy Tydzień Przedsiębiorczości 2014 w Lublinie

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości to międzynarodowy projekt promujący świadomy rozwój, aktywną postawę wobec życia i podejmowanie biznesowych inicjatyw. Lubelska edycja odbędzie się w dniach 17-19 listopada.

Światowy Tydzień Przedsiębiorczości organizowany jest od 2008 roku, w 143 krajach świata, w tym w Polsce. Każdego listopada organizacje, instytucje i firmy, którym zależy na rozwijaniu przedsiębiorczości, organizują bezpłatne szkolenia, warsztaty, debaty i konkursy pomagające zdobyć wiedzę z zakresu zakładania i rozwijania własnej działalności gospodarczej, budowania sieci kontaktów, zakładania start-upów, negocjowania z pracodawcą czy budowania własnej marki.

OPIS ATRAKCJI

W Lublinie Forum Młodych Lewiatan wraz z partnerami przygotowało na tegoroczną edycję ponad 30 wydarzeń. Wszystko rozpocznie się debatą lokalnych przedsiębiorców (więcej info: http://tydzienprzedsiebiorczosci.lublin.pl/pl/wydarzenia/twarze-przedsiebiorczosci-spotkanie-inaugurujace-stp ).

Następnie czeka was podróż przez wiele obszarów biznesu: od marketingu, przez rozwój osobisty, regulacje prawne, na nowych technologiach kończąc. (wszystkie wydarzenia dostępne tutaj: http://tydzienprzedsiebiorczosci.lublin.pl/pl/wydarzenia/wszystkie ).

Podsumowanie Tygodnia stanowić będzie Konferencja LubBiznes dedykowana osobom pragnącym odkryć czym są beacony, wartości w biznesie, skuteczne e-biznesy oraz gdzie można zdobyć środki na firmę jak i działalność organizacji pożytku publicznego. Idea Konferencji zrodziła się z potrzeby łączenia profesjonalistów z pasjonatami tematyki nowych technologii i biznesu. Organizatorzy chcą aby zwrot „LUB” oznaczał nie tylko początek nazwy naszego miasta, ale sugerował też, że biznes w Lublinie może być realną alternatywą dla pracy na etacie.

Wierzymy, że wszystkie atrakcje przyczynią się do poszerzenia horyzontów wśród mieszkańców regionu oraz pozwolą na stworzenie sieci kontaktów ludzi otwartych na wyzwania wolnego rynku. (więcej o LubBiznes: http://tydzienprzedsiebiorczosci.lublin.pl/pl/wydarzenia/lubbiznes )

PROGRAM – kliknij

2014-11-14 18:55:22
(fot. STP)

Zobacz również

Komentarze wyłączone

Materiały wideo

Lubelscy policjanci wzięli udział w akcji #GaszynChallenge (wideo)
Nowe iluminacje świąteczne na Rynku Wielkim w Zamościu (wideo)
99. Rocznica Bitwy pod Komarowem (wideo)
W Zamościu trwa 18 Międzynarodowy Festiwal Folklorystyczny EUROFOLK (wideo)
W Zamościu trwa XIII Zamojski Festiwal Kultury (wideo)

Co? Gdzie? Kiedy?

Mikołajki Folkowe 2021. Wszystkie wymiary kultury tradycyjnej. Sprawdź program
Zoomikołajki w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Lublinie
„Bezpieczna sobota z Mikołajem w ODTJ WORD w Lublinie”
Życie świętego Stanisława Papczyńskiego w formie rysunków na piasku
Superauta dla Hospicjum im. Małego Księcia w Lublinie