Sobota, 15 czerwca 202415/06/2024
690 680 960
690 680 960

Strzelał z wiatrówki w kierunku placu zabaw. Był pijany

30-latek z balkonu swojego mieszkania strzelał wczoraj z wiatrówki w kierunku placu zabaw w Świdniku. Na szczęście w chwili zdarzenia na placu nie było żadnych osób. Jak ustalili policjanci, mężczyzna miał 2,5 promila alkoholu w organizmie.

Do zdarzenia doszło wczoraj w godzinach wieczornych. Świdniccy policjanci otrzymali zgłoszenie, że na ulicy Akacjowej w Świdniku słychać wystrzały.

– Policjanci ustalili, z którego pomieszczenia dobiegały odgłosy. Okazało się, że we wskazanym lokalu znajdują się trzy nietrzeźwe osoby w wieku od 25 do 39 lat. Policjanci ujawnili przedmiot przypominający broń, który okazał się wiatrówką Jedna z przebywających w mieszkaniu. osób, 30-letni mężczyzna, przyznał, że to on oddawał strzały. Miał 2,5 promila alkoholu w organizmie – relacjonuje młodszy aspirant Ilona Kleszczyńska ze świdnickiej Policji.

Mundurowi ustalili, że nikogo w chwili tego zdarzenia nie było na placu zabaw i nikomu nic się nie stało. Wiatrówka została zabezpieczona przez policjantów. Sprawa jest wyjaśniana w Komendzie w Świdniku.

Autor: redakcja

11 komentarzy

 1. „śwydnik” chyba od świni wieś xD

  • Kiepsko u ciebie ze znajomością historyi. Wszystko zaczęło się przd II Wojną Światową. Adampol to najstarsza część Świdnika. Adampol był popularną wśród mieszkańców Lublina wsią letniskową i uzdrowiskową z dużą ilością drewnianych domków z początku wieku do lat 30. Więc to Lublynianie zapoczątkowaly tą wieś. XD.

  • Ludzie z Lublina maja jakieś ogromne kompleksy. Boja się porównania z innymi dużymi miastami w Polsce to przynajmniej po wszystkich okolicznych jadą żeby sobie poprawić samopoczucie. Kto nie z Lublina ten ze wsi. Słyszysz próby wyśmiewania innych miast i już wiesz że masz do czynienia z osoba zakompleksioną.

 2. łoscypek z koziej heeej

  konsekwencje większe niż przy użyciu broni wobec nielegalnych uchodźców którzy szturmują granicę RP

 3. Znowu biały katolik pochodzenia polskiego?

 4. Pełowce z żalu chleją na umór.

  • 1. Strzelał pijany idiota.
   2. Badanie socjologiczne wyraźnie pokazują, że ludzie o mniejszym od średniej IQ, słabiej wykształceni i gorzej sytuowani stanowią główny trzon elektoratu PIS-u.
   3. Wniosek nasuwa się sam, spuść parę pisowski trolu.

 5. Odi Profanum Vulgus

  Obawiam się, że tak. Widać po znikomej liczbie komentarzy. Nie ma pretekstu do wyrzygamia się rasizmem i ksenofobią, więc oburzenie i zainteresowanie czynem znikome.

 6. Całe 2,5 Joul’a. Jak plac dalej niż 30 m to te kulki nawet tam nie doleciały. Tak czy siak, karać ! karać ! i karać za thebilizm i w imieniu wszystkich tych którzy pasjonatów strzelectwa którzy zachowuję się zgodnie z prawem i zdrowym rozsądkiem.

 7. Świdnik, tu już nic nikogo nie zdziwi.

Dodaj komentarz

Z kraju